آموزش خصوصی زبان آلمانی

تخصصی ترین و با سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان آلمانی و کلیه زبانهای زنده دنیا.
مؤسسة زبانهای خارجی سقراط در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی به صورت فشرده و عادی با حضور اساتید تحصیل کرده و با سابقه درخشان از کشورهایی آلمان، اتریش و همچنین مراحل حرفه ای آموزش جهت آمادگی برای آزمون های سفارت و آزمون های گوته از سطح A تا C2 در منزل، محل کار و آموزشگاه آمادة ارائه خدمات می باشد. در این آموزشگاه بر روی هر چهار مهارت اصلی زبان، مکالمه، فن بیان و گوش کردن و برقراری ارتباط های وسیع کار می شود ولی نکته اصلی آموزش در کلاسها، بر مکالمه است.
آلمان کشور موسیقی و هنر سالانه توریست های بسیاری را جذب می کند و مهاجران فراوانی که قصد اقامت در کشورهای اروپایی را دارند. چرا که چه به لحاظ کیفی و چه تحصیلی، در آسمان می توان به موقعیت های مطلوبی رسید. در بین دانشگاههای برتر آلمان، دانشگاه فنی مونیخ که رتبة 62 جهانی را دارد و دانشگاه هایلدبرگ با رتبة 64 جهانی جزو انتخاب های اول هر دانشجویی است. دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس را در این دانشگاههای نامبرده دارند با یک دورة یک ساله را در کالج سپری کنند.
دانشجویان خارجی می توانند بدون اجازه کار، در آلمان کار کنند، که در این راستا لازم است تا دانشجو حداقل در سطح B1 زبان آلمانی بداند تا بتواند در آلمان کار کند.
چنانچه به هدف تحصیل و یا گذراندن آزمونهای گوته (zertifikat)، یا Test DAf که مورد نیاز همة رشته هاست و دانشگاههای آلمان این مدرک را تأیید می کنند هستید کار را با کلاسهای خصوصی زبان آلمانی شروع کنید. چرا که به شما این اطمینان داده خواهد شد تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان رسیده باشید و از سطح زبان آلمانی خود بعد از یک ترم رضایت خاطر داشته باشید.
بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان آلمانی شما، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را تا رسیدن به هدف که یادگیری سریع زبان آلمانی است یاری و همراهی می کنیم.
جهت یادگیری زبان آلمانی صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان آلمانی دورة مکالمه فشرده زبان آلمانی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن شما را به خواستگاهتان نزدیک می کنیم.
در آموزش خصوصی زبان آلمانی جهت کسب اعتماد و آرامش بیشتر شما زبان آموزان عزیز، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند چنانچه رضایت زبان آموزان تا 3 جلسه حاصل نشد، آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل، محل کار و آموزشگاه یکسان می باشد.
آنچه در آموزشگاه دنیای زبان به شما عزیزان عرضه می شود:

  • 1- برگزاری دوره های ویژه، برای پزشکان و متخصصان که با کمبود وقت مواجه هستند.
  • 2- برگزاری دوره های فشرده، مکالمه تضمینی بین 35 تا 70 جلسه با جدیدترین متدهای آموزشی
  • 3- اعزام بهترین اساتید خانم و آقا بنابر هدف و نیاز زبان آموز به تمام نقاط تهران.
  • 4- دریافت پنل آموزشی و مشاوره زیر نظیر سوپروایزرهای تحصیلکرده خارج از کشور در ابتدای هر دوره
  • 5- پشتیبانی مستر در آموزش تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبانها تا انتهای مسیر آموزش.
  • 6- برگزاری کلاسهای خصوصی زبان ویژة شاغلین در ایام آخر هفته و ایام تعطیل.
  • 7- اعزام مدرس خانم جهت آموزش زبان بانوان و کودکان

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات جامع تر و گذراندن کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت هستید، هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.

پیشنهاد ما به زبان آموزان ویژه:
*** حتماً از ما در مورد دوره های تضمینی زبان آلمانی بپرسید.