آموزش خصوصی زبان اسپانیایی

چند سالی است که مهاجرت مردم ایران به کشور اسپانیا دارای آمار چشمگیری شده است. پس نیاز به یادگیری این زبان هم بیشتر به چشم می خورد. این زبان، جزو زبان های راحت دنیا است و اگر به زبان انگلیسی آشنا باشید سرعت بیشتری در یادگیری خواهید داشت. در سالهای اخیر آمار نشان داده که اسپانیا یکی از پر طرفدارترین کشورها برای اقامت و مهاجرت یا تحصیل است.

اساتید برجسته زبان اسپانیای که سالهای متمادی در حال تدریس در این رشته هستند متفق القول هستند که این زبان را می توان بعد از 35 جلسه صحبت کرد و این مطلوب هر زبان آموزی است. در این راستا آموزشگاه دنیای زبان سقراط با کادر ویزه و اساتید مجرب خانم و آقا بدون در نظر گرفتن سن و میزان تحصیلات هر فرد استادی متناسب با نیاز شما را، به منزل، محل کار و یا در صورت تمایل به آموزشگاه اعزام خواهد کرد. همراه با گذراندن سطوح مبتدی تا پیشرفته زبان اسپانیایی شما را آماده آزمون DELE خواهیم کرد. آزمون DELE به عنوان دیپلم زبان اسپانیایی است. این آزمون برای کلیه عزیزانی که زبان اول آنها اسپانیایی نبوده اما قصد دارند در اسپانیا به کار و تحصیل و یا زندگی بپردازند برگزار می شود. این دیپلم اعتبار جهانی دارد و تاریخ انقضا ندارد. شرط قبولی در این آزمون احراز نمره 60 از 100 است.

آموزشگاه دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان اسپانیایی دوره های ویژه احراز دیپلم بین المللی زبان اسپانیایی را ایجاد کرده است تا زبان آموزان زبان اسپانیایی آماده این آزمون شوند. این آزمون در سطح 6 سطح برگزار می شود.

  • A2 و A1 مبتدی
  • B2 و B1 متوسطه
  • C2 و C1 پیشرفته

در هر دوره 35 جلسه ای بر روی هر چهار مهارت Reading، Writing، Speaking و Listening کار می شود اما تکیه اصلی آموزش بر روی مکالمه خواهد بود.