آموزش خصوصی زبان ایتالیایی

تخصصی ترین و پرسابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان ایتالیایی و کلیه زبانهای زنده دنیا.
مؤسسه زبانهای خارجی دنیای سقراط با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از ایتالیا و فارغ التحصیلان دوره های عالی دانشگاههای تهران در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی برای آزمون های زبان ایتالیایی سفارت ایتالیا (استرنی) که در زمستان برگزار می شود جهت قبولی و دریافت ویزای دانشجویی و ادامه تحصیل در ایتالیا و مهاجرت. آموزش خصوصی زبان ایتالیایی برای همه سنین صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان ایتالیایی به صورت دوره های مکالمه فشرده زان با توجه به هدف شما از یادگیری زبان ایتالیایی در کوتاهترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.
بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان ایتالیایی برای ارتقاء سطح زبان ایتالیایی شما عزیزان و دریافت نمره بالای 70 در آزمون چیلز، با تدابیر ویژه آموزشی، و با حضور اساتید برتر زبان ایتالیایی، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی شما را در این مسیر یاری و همراهی خواهیم کرد.
در این آموزشگاه هر 5 مهارت اصلی زبان ایتالیایی، شنیداری، خواندن یا درک مطلب، بخش گرامر، بخش نوشتاری و بخش مکالمه که در آزمون استرنی باید از هر کدام حداقل نمره 11 را کسب کنید مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.
در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنابر نیاز استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد. پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل، محل کار، مؤسسه یکسان می باشد.
آنچه در آموزشگاه دنیای زبان به شما عرضه می شود:

  • 1- برگزاری دوره های ویژه، برای پزشکان و متخصصان و دانشجویان که با کمبود وقت مواجه هستند.
  • 2- برگزاری دوره های فشره، مکالمه تضمینی بین 35 تا 70 جلسه با جدیدترین متدهای آموزشی
  • 3- اعزام بهترین اساتید خانم و آقا بنابر هدف و نیاز زبان آموز به تمام نقاط تهران.
  • 4- دریافت مشاوره و پنل آموزشی زیر نظیر سوپروایزرهای تحصیلکرده خارج از کشور در ابتدای هر دوره
  • 5- پشتیبانی مستر در آموزش تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و سایر زبانها تا انتهای مسیر.
  • 6- برگزاری کلاسهای خصوصی زبان ویژه شاغلین در ایام آخر هفته و ایام تعطیل.
  • 7- اعزام مدرس خانم جهت آموزش زبان بانوان و کودکان

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات جامع تر و گذراندن کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت هستید، هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.