تدریس خصوصی آلمانی

اطلاعاتی در مورد تدریس خصوصی آلمانی / هر چند تعداد گویش ها در مناطق مختلف جهان از چند هزار عدد فراتر می رود اما سازمان ملل متحد فقط آن دسته را که دارای معیارهای زبانشناسی ، دستور زبان و ریشه تاریخی است را به عنوان زبان رسمی پذیرفته است. در میان 100 زبان مختلفی که از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است ، یادگیری 10 مورد زبان دشوارتر از مابقی تشخیص داده شده که زبان آلمانی یکی از آن هاست.

شکل گفتار و نوشتار آلمانی دارای قواعد استاندارد فراوانی است و داشتن سه جنس مختلف برای اسامی نیز بر دشواریهای یادگیری این زبان افزوده است. زبان آلمانی زبان اول 2.77 درصد جمعیت انسانی زمین است و به شکل متمرکز در اتحادیه اروپا از جمله آلمان، اتریش و بخش هایی از سوییس و بلژیک رایج است و دانستن این زبان در بسیاری از نقاط دنیا برای تجارت و کسب و کار مفید واقع می‌شود.

علاوه بر آن آلمان، پس از ایالات ‌متحده و چین سومین اقتصاد بزرگ دنیاست. بنابراین یادگیری زبان آلمانی بسیار سودمند است. زبان آلمانی از دید بسیاری زبان خشنی است. به این معنی که معمولا حروف با استرس فراوان تلفظ می شوند و به گوش کسی که تا کنون با این زبان آشنا نیست این زبان کمی سخت و ضمخت است. شاید تا حدودی بتوان این مسئله را قبول کرد و بیان کرد که این زبان نسبت به زبان هایی مثل اسپانیایی ، فرانسه و حتی انگلیسی کمی خشن و ضمخت باشد اما نمی توان به دلیلی برای اینکه زبان آلمانی زبان زیبایی نیست به ان نگاه کرد.
زبان های انگلیسی و آلمانی هر دو از یک ریشه هستند و به Germanic Language مشهور هستند که در رده بندی بالاتر از زبان های هندو اروپایی طبقه بندی می شوند.

ضرورت تدریس خصوصی آلمانی

اگر بخواهید به آلمان سفر کنید، باید دریابید که عدم آشنایی با این زبان یکی از بزرگترین چالش‌ها است. به منظور ارتباط برقرار کردن با ادارات آلمانی، بطور مثال اداره امور خارجیان (Ausländerbehörde) و یا اداره تأمینات اجتماعی (Sozialamt)، شما نیاز به صحبت کردن به زبان آلمانی دارید. همچنان برای شروع یک زندگی جدید در آلمان، تحصیلات و آموزش، شناخت افراد و محیط و یافتن کار به دانستن زبان آلمانی نیازمند خواهید بود.

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان آلمانی را به بهترین شکل و روش ممکن فرا گیرند،آموزش خصوصی زبان آلمانی و حضور در کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی می باشد.