تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

همه چیز درباره تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی / بعد از زبانهای انگلیسی که با تکلم در 47 کشور در رتبه اول ،اسپانیولی با تکلم در 22 کشور در رتبه دوم ، عربی با تکلم در 21 کشور در رتبه سوم و فرانسوی با تکلم در 15 کشور در جایگاه چهارم جهان قرار دارد. زبان ترکی نیز با تکلم و زبان رسمی بودن در 7 کشور دنیا ،پنجمین زبان دنیا از این منظر محسوب می شود . زبان ترکی به لحاظ تقسیم بندی و ساختار و گرامر جزو زبانهای اورال – آلتائیک محسوب می شود .

زبان تركي بعنوان كهن ترين زبان دنيا با متكلماني كه شرق و غرب عالم را تحت حاكميت خود درآورده بودند ، جا پائي در تمام زبانهاي دنيا دارد. زبان تركي به خاطر يك سري علل تاريخي، دوره‌هاي گوناگوني را پشت سر نهاده و از پس قرنها در گستره‌ي جغرافيايي وسيعي پراكنده شده است .

شايد زباني وجود نداشته باشد كه تحت تأثير اين زبان قرار نگرفته باشد. البته اين تأثير در كنار گستردگي جمعيتي و وسعتي حكومت تركان ، ناشي از توانمندي و زيبائي و قانونمندي زبان تركي نيز بوده است. اين زبان مانند زبانهاي هند و اروپائي به قسمتهاي جزئي تر تقسيم مي شود. يكي از آنها زبان تركي با گويش استانبولی است.استانبول از واژه یونانی استینبولی که به معنای در شهر ویا به سمت شهر ویا مرکز شهر است گرفته شده است.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی
چرا تدریس خصوصی زبان ترکی ؟

بهترین روش یادگیری زبان ترکی استانبولی شرکت در کلاس های خصوصی می باشد، کلاس های عمومی به علت تعداد زیاد دانش پژوهان در کلاس و کوتاه بودن زمان بیشتر زبان آموزان با صرف هزینه و زمان خود باز هم ممکن است دچار ابهاماتی و مشکلاتی در این زبان باشند. در تدریس خصوصی ترکی استانبولی انعطاف پذیری بسیار زیادی وجود دارد.

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

همچنین بخوانید : تدریس زبان ترکی استانبولی

Tags: , ,