تدریس خصوصی زبان سوئدی

تدریس خصوصی زبان سوئدیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان سوئدی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور سوئد و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان سوئدی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان سوئدی و کلیه زبانهای زنده دنیا.
مؤسسه دنیای زبان سقراط با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشورهای سوئد و فنلاند در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون سوئد اکس و ادامه تحصیل و مهاجرت به کشور سوئد برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان سوئدی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل، محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی) سوئدی
بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در زمینه آموزش و یادگیری تخصصی زبان برای ارتقاء سطح زبان سوئدی شما زبان آموزان عزیز، با تدابیر ویژه آموزشی و با حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان سوئدی همراهی خواهیم کرد.

در این آموزشگاه هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

در آموزش مکالمه تضمینی جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت شما تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان سوئدی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان سوئدی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.


آموزش خصوصی زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی ، آموزش خصوصی زبان سوئدی به فارسی ، اموزش زبان انگلیسی سوئد ، آموزش زبان سوئدی در اصفهان ، آموزش خصوصی زبان سوئدی در ایران ، آموزش زبان سوئدی آنلاین ، آموزش زبان سوئدی آموزشگاه ، آموزش زبان سوئدی برای مهاجرین ، آموزش زبان سوئدی تهران ، آموزش زبان سوئدی تصویری ، آموزش زبان سوئدی تلفن ، کلاس آموزش زبان سوئدی در تهران ، مراکز آموزش زبان سوئدی در تهران ، آموزش خصوصی زبان سوئدی در تبریز ، آموزش زبان سوئدی با تلفظ ، آموزش خصوصی زبان سوئدی ، خرید آموزش زبان سوئدی ، آموزش زبان سوئدی در تهران ، آموزش زبان سوئدی در مشهد

تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل

تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل

تدریس زبان سوئدی ، تدریس زبان سوئدی در اصفهان ، تدریس خصوصی زبان سوئدی در مشهد ، تدریس زبان سوئدی در کرج ، تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل ، تدریس خصوصی زبان سوئدی در کرج ، آموزش زبان سوئدی در اصفهان ، آموزش زبان سوئدی در ایران ، آموزش زبان سوئدی اصفهان ، آموزش زبان سوئدی در اهواز ، آموزش زبان سوئدی در کرج ، آموزش خصوصی زبان سوئدی در شیراز ، آموزش زبان سوئدی در منزل ، آموزش زبان سوئدی در رشت ، آموزش دستور زبان سوئدی آموزش زبان سوئدی سفارت سوئد ، آموزش سریع زبان سوئدی ، آموزش زبان سوئدی در سفارت سوئد ، آموزش زبان سوئدی در سوئد ، سایت آموزش زبان سوئدی ، سایت های آموزش زبان سوئدی ، بهترین سایت آموزش زبان سوئدی