آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

تخصصی ترین و پرسابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی و کلیه زبانهای زنده دنیا.
مؤسسة زبانهای خارجی دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و عادی با حضور اساتید برجسته و با سابقه از کشور ترکیه جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان ترکی آماده ی ارائه خدمات به شماست. برای رسیدن به موفقیت در آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی لازم به ذکر است هر فرد یا به دلیل گرفتن مدرک جهت مهاجرت و تحصیل و اقامت و یا گذراندن نیازهای روزانه خود در سفر به این زبان روی می آورد. اگر به دنبال مهاجرت، تحصیل و یا کار در کشور ترکیه هستید نیاز دارید تا در مدت کوتاهتری بتوانید با محیط خود ارتباط کلامی برقرار کنید و اگر به دنبال گذراندن و کسب مدرک تومر، یوس و یا آس هستید از همین امروز به صورت جدی اقدام کنید.

در آموزش مکالمه تضمینی جهت کسب اعتماد شما از روند آموزشی شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می شود و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد و چنانچه رضایت شما تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه برای یادگیری تخصصی زبان ترکی صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان ترکی و سن شما دوره های مکالمه فشرده زبان ترکی با توجه به هدف شما از یادگیری زبان ترکی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل، محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات می باشد. دوره های آموزش زبان ترکی در 2 قالب در اختیار شما زبان آموزان قرار می گیرد.

1- دوره های ترمیک:

از مقدماتی تا پیشرفته را در بر می گیرد که بیشتر تمرکز و توجه بر روی کتاب های تدریسی است و طبق استانداردهای تومر

2- دوره های مکالمه و محاوره های روزانه:

مناسب برای افرادی است که پایه از زبان ترکی را دارند و قصد تکمیل و تمرین و قوی تر شدن زبان و لهجه ی ترکی را دارند. در آموزشگاه دنیای زبان سقراط هر 4 مهارت اصلی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن جهت برقراری ارتباط قوی تر با محیط مورد توجه قرار می گیرد. به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه بتوانید به حد مطلوبی از زبان ترکی برسید.
برای عزیزانی که بدنبال آمادگی آزمون تومر هستند باید خاطر نشان کرد که این آزمون در 3 سطح مقدماتی (A1 و A2) متوسط (B2 و B1) پیشرفته (C1 و C2) برگزار می شود و کسانی که نمره C می گیرند دیپلم تومر را دریافت خواهند کرد گرچه گواهینامه های سطوح مقدماتی و متوسط فقط 2 سال اعتبار دارند ولی دیپلم تومر دارای اعتباری دائمی است. چنانچه قصد تحصیل در دانشگاههای ترکیه را که به زبان ترکی صحبت می کنند دارید باید حتماً در این آزمون شرکت کنید و چنانچه در دانشگاه ترکیه به زبان غیر ترکی تدریس شود داشتن مدرک آیلتس و یا تافل کافی است. حال باید شروع کنیم و در این رابطه شما یا باید در ترکیه مقیم و آنجا شروع به انجام آموزش زبان ترکی کنید که هزینه
بسیاری را دارد و یا با کیفیت و زمان کمتر در ایران به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازید. تجربه به ما ثابت کرده است که کلاسهای خصوصی ترکی استانبولی شما را زودتر به مقصد می رساند چرا که شما بیشتر در مکالمه و محاوره حضور خواهید داشت.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.
در آموزش مکالمه تضمینی جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت شما تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی در منزل، محل کار، مؤسسه یکسان می باشد.
پیشنهاد ما به زبان آموزان جدی و پر انگیزه:
حتماً از ما در مورد دوره های مکالمه تضمینی سؤال کنید.
آنچه در دنیای زبان سقراط به شما عرضه می شود:

  • 1- برگزاری دوره های ویژه، برای مهاجران و دانشجویان
  • 2- برگزاری دوره های فشرده، مکالمه تضمینی بین 35 تا 70 جلسه با جدیدترین متد آموزش
  • 3- اعزام بهترین اساتید خانم و آقا بنابر نیاز زبان آموز به تمام نقاط تهران.
  • 4- دریافت مشاوره و پنل آموزشی زیر نظیر سوپروایزرهای تحصیلکرده در خارج از کشور و ممتحن های آزمون در ابتدای هر دوره
  • 5- پشتیبانی مستر در آموزش تدریس خصوصی زبان ترکی و سایر زبانها تا انتهای مسیر.
  • 6- برگزاری کلاسهای خصوصی زبان ترکی ویژه شاغلین در ایام آخر هفته و ایام تعطیل.
  • 7- اعزام مدرس خانم جهت آموزش زبان بانوان و کودکان

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات جامع تر و گذراندن کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت هستید، هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.