آموزش خصوصی زبان روسی

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان روسی و کلیه زبانهای زنده دنیا.
مؤسسه دنیای زبان سقراط با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشورهای روسیه و بلاروس در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون تورفل، مهاجرت و ادامه تحصیل و آموزش خصوصی زبان روسی برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان روسی، دوره مکالمه فشرده زبان روسی را با توجه به هدف شما از یادگیری زبان روسی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و مؤسسه به شما ارائه می کند.
بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در زمینه آموزش و یادگیری تخصصی زبان برای ارتقاء سطح زبان روسی شما زبان آموزان عزیز، با تدابیر ویژه آموزشی و با حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان روسی همراهی خواهیم کرد.
در این آموزشگاه هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.
در آموزش مکالمه تضمینی جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت شما تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در منزل، محل کار، مؤسسه یکسان می باشد.
آنچه در آموزشگاه دنیای زبان به شما عرضه می شود:

  • 1- برگزاری دوره های ویژه، برای پزشکان و متخصصان که با کمبود وقت مواجه هستند.
  • 2- برگزاری دوره های فشرده، مکالمه تضمینی بین 35 تا 70 جلسه با جدیدترین متدهای آموزشی
  • 3- اعزام بهترین اساتید خانم و آقا بنابر هدف و نیاز زبان آموز به تمام نقاط تهران.
  • 4- دریافت مشاوره و پنل آموزشی زیر نظیر سوپروایزرهای تحصیل کرده خارج از کشور در ابتدای هر دوره
  • 5- پشتیبانی مستر در آموزش تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبانها تا انتهای مسیر.
  • 6- برگزاری کلاسهای خصوصی زبان ویژه شاغلین در ایام آخر هفته و ایام تعطیل.
  • 7- اعزام مدرس خانم جهت آموزش زبان بانوان و کودکان

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات جامع تر و گذراندن کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت هستید، هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.
حضور در کلاسهای خصوصی زبان نسبت به کلاسهای عمومی از این رو مفیدتر است که شما با گذراندن کلاسهای مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان روسی می توانید با بیشترین بازدهی و کمترین زمان به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است، دست پیدا کنید.