آموزش خصوصی زبان فرانسه

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان فرانسه و کلیه زبانهای زنده دنیا.
مؤسسه زبانهای خارجی سقراط با حضور اساتید تحصیلکرده و با تجربه از کشور فرانسه و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمونهای DAIF و DEIF و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان فرانسه، دورة مکالمه فشرده زبان فرانسه با توجه به هدف شما از یادگیری زبان فرانسه در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.
بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان فرانسه، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان فرانسه همراهی خواهیم کرد. در آموزشگاه دنیای زبان سقراط هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.
در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.
هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمونهای سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم برای گذراندن دوره های Delf Tp و DALF لطفاً با مشاوران ما تماس بگیرید.
آنچه در آموزشگاه دنیای زبان به شما عرضه می شود:

  • 1- برگزاری دوره های ویژه، برای پزشکان و متخصصان و دانشجویان که با کمبود وقت مواجه هستند.
  • 2- برگزاری دوره های فشرده، مکالمه تضمینی بین 35 تا 70 جلسه با جدیدترین متدهای آموزشی
  • 3- اعزام بهترین اساتید خانم و آقا بنابر هدف و نیاز زبان آموز به تمام نقاط تهران.
  • 4- دریافت مشاوره و پنل آموزشی زیر نظیر سوپروایزرهای تحصیلکرده خارج از کشور در ابتدای هر دوره
  • 5- پشتیبانی مستر در آموزش تدریس خصوصی زبان فرانسه و سایر زبانها تا انتهای مسیر.
  • 6- برگزاری کلاسهای خصوصی زبان ویژه شاغلین در ایام آخر هفته و ایام تعطیل.
  • 7- اعزام مدرس خانم جهت آموزش زبان بانوان و کودکان

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات جامع تر و گذراندن کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت هستید، هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.