آموزش خصوصی زبان هلندی

تخصصی ترین و پرسابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان هلندی و کلیه زبانهای زنده دنیا

مؤسسه زبانهای خارجی دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان هلندی به صورت فشرده و عادی و با حضور اساتید برجسته و با سابقه از کشور هلند جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان هلندی آماده ارائه خدمات می باشد. برای رسیدن به موقعیت در آموزش خصوصی زبان هلندی لازم به ذکر است که هر فرد به دلیل گرفتن مدرک جهت مهاجرت و یا تحصیل و اقامت و گذراندن نیازهای روزمرة خود در سفر به این زبان روی می آورد. چنانچه به دنبال اخذ مدرک NT2 هستید باید گفت این آزمون در دو سطح Programma I و Programma II انجام می شود که باید به تناسب هدف خود از سفر به کشور هلند در سطح مربوطه آزمون دهید.

اگر قصد کار و یا تحصیل در دانشگاه های هلند را دارید باید در آزمون اول شرکت کنید و مدرک CEFR که در سطح B1 است را دریافت کنید. و اگر قصد شرکت در دوره های تحقبقاتی یا قصد تحصیل در رتبه ها و مقطع های عالی دانشگاهی را دارید باید مدرک B2 را دریافت کنید.

در آموزشگاه دنیای زبان سقراط بر روی هر 4 مهارت اصلی زبان یعنی مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن تمرکز می شود ولی پایه اصلی بر محور مکالمه خواهد بود.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

جهت کسب اعتماد شما عزیزان، شهریه به صورت اقساط تا پایان ترم پرداخت خواهد شد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه موظف است تا کل شهریه را به زبان آموز مسترد می کند.

پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی در مؤسسه، منزل، محل کار یکسان است.

آنچه در آموزشگاه دنیای زبان سقراط به شما عرضه می شود:

  • 1- برگزاری دوره های ویژه، برای پزشکان و متخصصان که با کمبود وقت مواجه هستند.
  • 2- برگزاری دوره های فشرده، مکالمه تضمینی بین 35 تا 70 جلسه با جدیدترین متدهای آموزشی
  • 3- اعزام بهترین اساتید خانم و آقا بنابر هدف و نیاز زبان آموز به تمام نقاط تهران.
  • 4- دریافت مشاوره و پنل آموزشی زیر نظیر سوپروایزرهای تحصیلکرده خارج از کشور در ابتدای هر دوره
  • 5- پشتیبانی مستر در آموزش تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبانها تا انتهای مسیر.
  • 6- برگزاری کلاسهای خصوصی زبان ویژه شاغلین در ایام آخر هفته و ایام تعطیل.
  • 7- اعزام مدرس خانم جهت آموزش زبان بانوان و کودکان

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات جامع تر و گذراندن کوتاهترین زمان ممکن و مطلوب ترین کیفیت هستید، هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.