تدریس خصوصی زبان عربی

تدریس خصوصی زبان عربیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان عربی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشورهای عربی زبان و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان عربی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

زبان عربی از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده است و به علت کم بودن استاد مسلط به این زبان، همیشه نگاه افراد زبان آموز به آن نگاهی سخت و مشکل بوده است.آموزشگاه دنیای زبان سقراط با هدف ارتقای سطح آموزش زبان عربی با کادری از اساتید برجسته و متدهای یادیری آسان زبان عربی به صورت خصوصی آماده ارائه خدمات است.چنانچه قصد یادگیری این زبان را دارید با توجه به هدف خود از یادگیری این زبان به انتخاب استاد مورد نظر همت گمارید تا در کوتاهترین زمان به هدف خود برسید.

آموزشگاه دنیای زبان سقراط با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی با اعزام بهترین اساتید به منزل، محل کار و یا مؤسسه با قیمت یکسان خدمات خود را ارائه می کند.

زبان آموز می تواند در صورت عدم رضایت از استاد مربوطه تا 3 جلسه استاد خود را تغییر دهد. دوره های آموزش مکالمه تضمینی زبان عربی و همچنین دوره های عادی و فشرده آموزش زبان عربی از پایه تا پیشرفته را می توانید در آموزشگاه دنیای زبان سقراط بگذرانید.

زبان آموزان می توانند شهریه خود را تا پایان دوره به صورت اقساط پرداخت نمایند.

در تمام طول دوره پیگیری توسط پشتیبان آموزشی در جهت پیشرفت شما عزیزان انجام می شود.

در این آموزشگاه چهار مهارت اصلی زبان مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات مورد توجه می باشد.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان عربی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

موسسه دنیای زبان

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان عربی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.


تدریس خصوصی زبان عربی توسط خانم

تدریس خصوصی زبان عربی توسط خانم در منزل ، تدریس خصوصی زبان عربی در منزل ، تدریس خصوصی زبان عربی در مالزی ، تدریس خصوصی زبان عربی در اصفهان ، تدریس خصوصی زبان عربی در تهران ، تدریس خصوصی زبان عربی در کرج ، تدریس خصوصی زبان عربی در شیراز ، تدریس خصوصی زبان عربی در مشهد ، تدریس خصوصی زبان عربی در تبریز ، تدریس خصوصی زبان عربی اصفهان

تدریس خصوصی زبان عربی در منزل

تدریس خصوصی زبان عربی در منزل ، تدریس خصوصی زبان عربی در منزل اصفهان ، تدریس خصوصی زبان عربی در منزل کرج ، آموزش خصوصی زبان عربی در منزل ، قیمت تدریس خصوصی زبان عربی در منزل ، هزینه تدریس خصوصی زبان عربی در منزل ، تدریس خصوصی زبان عربی توسط خانم در منزل ، تدریس خصوصی زبان عربی در خانه ، آموزش خصوصی مکالمه زبان عربی در منزل


جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید: