تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی زبان اسپانیاییموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان اسپانیایی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور های اسپانیا زبان و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان اسپانیایی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان اسپانیایی و کلیه زبان های زنده دنیا با موسسه دنیای زبان.

مؤسسه دنیای زبان با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور های اسپانیا در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی برای این آزمون که در 6 سطح سطح برگزار می شود.

 • A2 و A1 مبتدی
 • B2 و B1 متوسطه
 • C2 و C1 پیشرفته

مهاجرت و ادامه تحصیل و آموزش خصوصی زبان اسپانیایی برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان اسپانیا، دوره مکالمه فشرده زبان اسپانیایی را با توجه به هدف شما از یادگیری زبان هلند در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و مؤسسه به شما ارائه می کند.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان اسپانیایی برای ارتقاء سطح زبان هلندی شما عزیزان و دریافت نمره بالای 70 در آزمون چیلز، با تدابیر ویژه آموزشی و با حضور اساتید برتر زبان هلندی، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی شما را در این مسیر یاری و همراهی خواهیم کرد.

در این آموزشگاه هر 5 مهارت اصلی زبان هلندی مانند: شنیداری، خواندن یا درک مطلب، بخش گرامر، بخش نوشتاری و بخش مکالمه که در آزمون استرنی باید از هر کدام حداقل نمره 11 را کسب کنید مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تضمینی

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان روسی کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند، از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان روسی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

اسپانیایی زبان بین المللی بعد از آلمانی در جهان به شمار می رود، حتی اکنون زبان محبوب در سراسر جهان است. سالانه گردشگران زیادی به اسپانیا می روند و در سال های اخیر ایرانیان زیادی به اسپانیا مهاجرت کرده اند که همه آن ها باید اسپانیایی یاد بگیرند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که باید هرچه زودتر زبان اسپانیایی را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی دنیای زبان به این خواسته مهم خود دست پیدا کنید.

موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی اسپانیایی، برخلاف کلاس های گروهی که به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس، زمان معلم اسپانیایی بین دانش آموزان تقسیم می شود، یک معلم تمام وقت برای خود خواهید داشت.

متأسفانه، حتی در کلاس های گروهی اسپانیایی نیز دیده شده است که معلم وقت خود را با دانش آموزانی می گذراند که از دیگران بهتر هستند و مکالمه نرم تری دارند و وقت کلاس خود را می گیرند، به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی شرکت کنید.

علاوه بر این، کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کاملاً تضمین شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس های تدریس خصوصی اسپانیایی این است که ساعات کلاس شما بسته به شرایط کار شما متفاوت است. برخلاف کلاس های گروهی اسپانیایی، شما می توانید ساعات کلاس اسپانیایی را که حتی می تواند پنجشنبه و جمعه باشد، انتخاب کنید.

اگر شما یک خانم هستید، می توانید در خانه توسط یک خانم دروس اسپانیایی را نیز شرکت کنید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و آنلاین کم تر از کلاس های حضوری است.

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

آموزش مجازی زبان اسپانیایی با موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان امکان شرکت در کلاس ها و دوره ها به صورت انلاین و مجازی را نیز برای کاربران فراهم کرده است یعنی شما می توانید از خانه با خیالی اسوده زبان اسپانیایی خود را تقویت کنید و یاد بگیرید، بدون این که وقتی برای رفتن به اموزشگاه و  . . . بگذارید.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در 35 جلسه

ضرورت تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

تاریخ و فرهنگ

اسپانیا یکی از بزرگ ترین و قدرتمند ترین امپراتوری ها یا به عبارتی استعمارگران جهان بوده است. پیش از آن، بخش بزرگی از کشور تحت تسلط مسلمانان و امپراتوری اسلامی بود. همه این موارد باعث شده این کشور دارای فرهنگ غنی و تاریخ باشکوهی باشد و تسلط بر این زبان دروازه های این تمدن بزرگ را به روی شما باز می کند.

اگر خود اسپانیا را نادیده بگیریم و از اقیانوس اطلس عبور کنیم، به قاره آمریکا می رسیم، جایی که کشور های جنوبی و مرکزی کم تر از اسپانیا نیستند! بالاخره این کاشفان اسپانیایی بودند که سرانجام آمریکا را کشف کردند!

مقاصد گردشگری

کاخ الحمرا در جنوب اسپانیا، سویا، شهرهای گرانادا، مادرید، بارسلونا و البته سواحل زیبای این کشور همگی تنها گوشه ای از جاذبه های گردشگری این کشور هستند. همچنین نسبتاً ارزان است در مقایسه با همسایگان اروپایی خود و این یک انتخاب ایده آل برای گردشگران است.

طبیعت زیبای آمریکای جنوبی و تاریخ و فرهنگ های متنوع آن هر ساله بازدیدکنندگان زیادی را به دیدن خود دعوت می کند. البته نباید از آمریکای مرکزی و کوبا و جزایری مانند پورتوریکو چشم پوشی کرد ، زیرا همه را غافلگیر کرده است.

ادبیات

لورکا، سروانتس، پابلو نرودا، گابریل گارسیا مارکز تنها برخی از گوهر های ادبیات جهان هستند که به زبان اسپانیول نوشته اند. ادبیات زبان اسپانیایی مملو از شاهکار های ادبی است که خواندن آن ها به زبان اصلی بسیار لذت بخش خواهد بود و درک موضوع، زیبایی ادبی و فرهنگ آن زبان و کشور را تسهیل می کند.

تجارت

جمعیت اسپانیایی زبانان به سرعت در حال افزایش است، از جمله در ایالات متحده.

کشور های اسپانیایی زبان بخش بزرگی از جامعه جهانی هستند که محصولات، خدمات و فرهنگ خود را به اشتراک می گذارند و فرصت های رشد فوق العاده ای را برای مشاغل و شرکت ها ارائه می دهند.

این امر یادگیری زبان اسپانیایی را برای صاحبان مشاغلی که به دنبال توسعه تجارت خود با این کشورها هستند به یک نیاز اجتناب ناپذیر تبدیل کرده است. هم زمان با تأثیر جغرافیایی و اقتصادی زبان اسپانیایی در جهان، کشورهای اسپانیایی زبان فرصت های زیادی را برای تجارت ارائه می دهند، زیرا بسیاری از آن ها در حال حاضر از نظر اقتصادی و سیاسی در حال رشد هستند و سیاست های تجاری مطلوبی دارند.

اسپانیا و مکزیک از نظر تولید ناخالص داخلی در بین 20 کشور برتر جهان قرار دارند و آرژانتین با آن ها فاصله کمی دارد. انتظار می رود اسپانیایی در سال های آینده به دومین زبان مبادله اقتصادی در جهان تبدیل شود. به این ترتیب، امکان ایفای این زبان به عنوان یک ابزار ارتباطی در تجارت در مقیاس جهانی افزایش می یابد.

مزایای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

راه های یادگیری زبان اسپانیایی

 • کتاب های خود آموز زبان اسپانیایی
 • سی دی های آموزشی
 • نرم افزارهای آموزشی
 • کلاس های حضوری یا کلاس های آنلاین

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی را که بخواهید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید، در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید، حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟

اسپانیایی یکی از راحت ترین زبان های خارجی برای یادگیری برای گویشوران انگلیسی است. دشواری های یادگیری زبان فقط مختص زبان اسپانیایی نیست. اگر به یادگیری زبان خارجی دیگری عادت کرده اید، مطمئن باشید که یادگیری زبان اسپانیایی هیچ تفاوتی با آن ندارد.

2.کلاس زبان اسپانیایی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان اسپانیایی کدام ها هستند؟

 • Mastering Spanish Vocabulary
 • Learn to speak Spanish
 • Prisma