تدریس خصوصی زبان دانمارکی

تدریس خصوصی زبان دانمارکیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان دانمارکی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور دانمارک و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان دانمارکی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان دانمارکی و کلیه زبان های زنده دنیا با موسسه دنیای زبان.

مؤسسه دنیای زبان با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور های دانمارک جزایر فارو، سرزمین های خودمختار گرینلند، ایسلند و آلمان در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون DANSK که در دو سطح A1 و A2 برگزار می شود، مهاجرت و ادامه تحصیل و آموزش خصوصی زبان روسی برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان دانمارکی، دوره مکالمه فشرده زبان دانمارکی را با توجه به هدف شما از یادگیری زبان دانمارکی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و مؤسسه به شما ارائه می کند.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین اساتید خصوصی زبان دانمارکی و سایر زبان های دنیا در موسسه دنیای زبان.مؤسسة دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان دانمارکی به صورت فشرده و عادی، با حضور اساتید برجسته و با سابقه از کشور دانمارک جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان دانمارکی آماده ارائه خدمات است.

در آزمون A1 باید بتوانید مکالمات ساده را به راحتی مدیریت کنید و در آزمون A2 باید قادر باشید تا جملات و عبارات پیچیده تری را درک کنید.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان دانمارکی برای ارتقاء سطح زبان دانمارکی شما عزیزان و دریافت نمره بالای 70 در آزمون DANSK، با تدابیر ویژه آموزشی و با حضور اساتید برتر زبان دانمارکی، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی شما را در این مسیر یاری و همراهی خواهیم کرد.

در این آموزشگاه هر 5 مهارت اصلی زبان دانمارکی مانند: شنیداری، خواندن یا درک مطلب، بخش گرامر، بخش نوشتاری و بخش مکالمه که در آزمون استرنی باید از هر کدام حداقل نمره 11 را کسب کنید مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

آموزش مکالمه تضمینی زبان دانمارکی

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان دانمارکی کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان دانمارکی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند، از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان دانمارکی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

دانمارکی زبان بین المللی بعد از آلمانی در جهان به شمار می رود، حتی اکنون زبان محبوب در سراسر جهان است. سالانه گردشگران زیادی به دانمارک می روند و در سال های اخیر ایرانیان زیادی به دانمارک مهاجرت کرده اند که همه آن ها باید دانمارکی یاد بگیرند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که باید هرچه زودتر زبان دانمارکی را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان دانمارکی دنیای زبان به این خواسته مهم خود دست پیدا کنید.

موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی دانمارکی، برخلاف کلاس های گروهی که به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس، زمان معلم دانمارکی بین دانش آموزان تقسیم می شود، یک معلم تمام وقت برای خود خواهید داشت.

متأسفانه، حتی در کلاس های گروهی دانمارکی نیز دیده شده است که معلم وقت خود را با دانش آموزانی می گذراند که از دیگران بهتر هستند و مکالمه نرم تری دارند و وقت کلاس خود را می گیرند، به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی شرکت کنید.

علاوه بر این، کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی کاملاً تضمین شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس های تدریس خصوصی دانمارکی این است که ساعات کلاس شما بسته به شرایط کار شما متفاوت است. برخلاف کلاس های گروهی دانمارکی، شما می توانید ساعات کلاس دانمارکی را که حتی می تواند پنجشنبه و جمعه باشد، انتخاب کنید.

اگر شما یک خانم هستید، می توانید در خانه توسط یک خانم دروس اسپانیایی را نیز شرکت کنید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و آنلاین کم تر از کلاس های حضوری است.

هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی

هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

آموزش مجازی زبان دانمارکی با موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان امکان شرکت در کلاس ها و دوره ها به صورت انلاین و مجازی را نیز برای کاربران فراهم کرده است یعنی شما می توانید از خانه با خیالی اسوده زبان دانمارکی خود را تقویت کنید و یاد بگیرید، بدون این که وقتی برای رفتن به اموزشگاه و  . . . بگذارید.

تدریس خصوصی زبان دانمارکی در 35 جلسه

ضرورت تدریس خصوصی زبان دانمارکی

برای تحصیل یا مهاجرت

دانمارک یکی از کشور های اروپایی است که بسیاری از دانشجویان به تحصیلات عالی می روند و افراد مختلف اقامت دریافت می کنند، زیرا یکی از بهترین کشور های جهان برای زندگی است و دارای دانشگاه های معتبر بسیاری است.

به همین دلیل، آشنایی با زبان رسمی این کشور می تواند تأثیر بسزایی در روند و میزان موفقیت و پیشرفت دانش آموزان و مردم عادی داشته باشد.

برای اشتغال و تجارت

همانطور که گفته شد، فاصله های جغرافیایی امروزه مانعی جدی برای مردم نیست و مردم در کجای دنیا می توانند زندگی، فعالیت های اقتصادی و سایر اهداف را با آینده ای بهتر برای خود دنبال کنند؟ دانمارک یکی از مهاجر پذیر ترین کشور های اروپایی است که به دلیل پتانسیل بالای خود، سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است.

بنابراین، افرادی که می خواهند در این کشور فعالیت اقتصادی داشته باشند، یادگیری زبان رسمی آن ها می تواند یکی از زمینه های اصلی موفقیت باشد.

برای کسب درآمد

اگر قصد خروج از کشور را ندارید، تسلط بر زبان دانمارکی می تواند شغل و کار آینده شما را تضمین کند، زیرا این زبان یکی از محبوب ترین زبان ها در بین ایرانیان برای یادگیری است و از طریق آموزش می توانید شغلی امن و پردرآمد داشته باشید.

تأثیر یادگیری زبان بر یادگیری زبان های دیگر

همان طور که گفته شد، بسیاری از کشور ها مانند نروژ، ایسلند، هلند و آلمان ریشه های مشابهی دارند و از زبان های شرقی اسکاندیناوی گرفته شده اند. به همین دلیل، شباهت ها و شباهت های زیادی بین زبان ها وجود دارد و اگر به زبان دانمارکی مسلط باشید، در یادگیری زبان های دیگر با مشکلات و محدودیت های زیادی روبرو نخواهید شد.

برای سفر و گردشگری

سفر و سرگرمی یکی از جنبه های اصلی زندگی است و به دلیل سهولت حمل و نقل، سفر به کشور های خارجی امروزه بسیار محبوب است، کشور های اسکاندیناوی همیشه از محبوبیت زیادی در بین گردشگران برخوردار بوده اند زیرا دارای طبیعت، فرهنگی و بسیار زیبا هستند.

اگر به زبان دانمارکی مسلط هستید، مطمئناً از سفر لذت خواهید برد.

مزایای تدریس خصوصی زبان دانمارکی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان دانمارکی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

راه های یادگیری زبان دانمارکی

 • کتاب های خود آموز زبان دانمارکی
 • سی دی های آموزشی
 • نرم افزارهای آموزشی
 • کلاس های حضوری یا کلاس های آنلاین

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان دانمارکی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی را که بخواهید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید، در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید، حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان دانمارکی سخت است؟

با توجه به سابقه و ویژگی های زبان دانمارکی، می توان آن را کمی دشوار دانست. دشواری های یادگیری زبان فقط مختص زبان دانمارکی نیست. اگر به یادگیری زبان خارجی دیگری عادت کرده اید، مطمئن باشید که یادگیری زبان دانمارکی هیچ تفاوتی با آن ندارد.

2.کلاس زبان دانمارکی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان دانمارکی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان دانمارکی کدام ها هستند؟

 • Aktivt Dansk
 • Grammatik
 • Intensivt Dansk
 • Colloquial Danish