تدریس خصوصی زبان سوئدی

تدریس خصوصی زبان سوئدیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان سوئدی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور سوئد و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان سوئدی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان سوئدی و کلیه زبان های زنده دنیا با موسسه آموزشی دنیای زبان.

مؤسسه دنیای زبان با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور های سوئد و فنلاند در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون سوئد اکس و ادامه تحصیل و مهاجرت به کشور سوئد برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان سوئدی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل، محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان سوئدی  برای ارتقاء سطح زبان سوئدی شما عزیزان و دریافت نمره بالای 70 در آزمون چیلز، با تدابیر ویژه آموزشی و با حضور اساتید برتر زبان سوئدی، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی شما را در این مسیر یاری و همراهی خواهیم کرد.

در این آموزشگاه هر 5 مهارت اصلی زبان ایتالیایی مانند: شنیداری، خواندن یا درک مطلب، بخش گرامر، بخش نوشتاری و بخش مکالمه که در آزمون استرنی باید از هر کدام حداقل نمره 11 را کسب کنید مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی) سوئدی

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان سوئدی کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان سوئدی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند، از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان سوئدی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

سوئدی زبان بین المللی بعد از فرانسوی در جهان به شمار می رود، حتی اکنون زبان محبوب در سراسر جهان است. سالانه گردشگران زیادی به سوئد می روند و در سال های اخیر ایرانیان زیادی به سوئد مهاجرت کرده اند که همه آن ها باید سوئدی یاد بگیرند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که باید هرچه زودتر زبان سوئدی را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان سوئدی دنیای زبان به این خواسته مهم خود دست پیدا کنید.

موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان سوئدی در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی سوئدی، برخلاف کلاس های گروهی که به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس، زمان معلم سوئدی بین دانش آموزان تقسیم می شود، یک معلم تمام وقت برای خود خواهید داشت.

متأسفانه، حتی در کلاس های گروهی سوئدی نیز دیده شده است که معلم وقت خود را با دانش آموزانی می گذراند که از دیگران بهتر هستند و مکالمه نرم تری دارند و وقت کلاس خود را می گیرند، به همین دلیل پیشنهاد ما بخ شما این است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی شرکت کنید.

علاوه بر این، کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی کاملاً تضمین شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس های تدریس خصوصی سوئدی این است که ساعات کلاس شما بسته به شرایط کار شما متفاوت است. برخلاف کلاس های گروهی سوئدی، شما می توانید ساعات کلاس سوئدی را که حتی می تواند پنجشنبه و جمعه باشد، انتخاب کنید.

اگر شما یک خانم هستید، می توانید در خانه توسط یک خانم دروس سوئدی را نیز شرکت کنید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و آنلاین کم تر از کلاس های حضوری است.

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

آموزش مجازی زبان سوئدی با موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان امکان شرکت در کلاس ها و دوره ها به صورت انلاین و مجازی را نیز برای کاربران فراهم کرده است یعنی شما می توانید از خانه با خیالی اسوده زبان سوئدی خود را تقویت کنید و یاد بگیرید، بدون این که وقتی برای رفتن به اموزشگاه و  . . . بگذارید.

تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل

ضرورت تدریس خصوصی سوئدی

در این قسمت 5 دلیل مهم که باعث می شود زبان سوئدی یادبگیرید قرار گرفته است، برای مطالعه این دلایل در ادامه با ما همراه باشید.

 1. زبان سوئدی در های دیگر زبان ها را باز می کند

اگر می توانید سوئدی صحبت کنید، احتمالاً بسیاری از نروژی، دانمارکی و حتی کمی ایسلندی را خواهید فهمید. همچنین اگر می خواهید آلمانی یا هلندی یاد بگیرید، دانستن این زبان کارآمد است! به عبارت دیگر، زبان سوئدی را بیاموزید و قدم های زیادی به تبدیل شدن به یک فرد چند زبانه نزدیک خواهید شد.

2.  مردم سوئد فوق العاده هستند

سوئدی ها بسیار باهوش، منصف و لیبرال هستند، زیرا از دوستداران محیط زیست، خلاق از نظر فناوری و در نهایت جذاب هستند! اگرچه اکثر سوئدی ها به خوبی انگلیسی صحبت می کنند، اما اگر واقعاً می خواهید آن ها را بشناسید، باید سوئدی را یاد بگیرید (یعنی از آن ها بخواهید نحوه تهیه مخفی کوفته های مخفی خود را با شما به اشتراک بگذارند).

3. زبان سوئدی آسان است

آیا هر ضمیر زمان حال دارد؟ هیچ کس برای این کار وقت ندارد. افعال در سوئدی، مانند انگلیسی، بر اساس زمان خود استفاده می شوند، نه ضمیر. علاوه بر این، فقط دو نوع جنسیت برای نام ها وجود دارد. این بدان معناست که شما باید خیلی کم تر پس انداز کنید. در مقایسه با زمانی که سعی می کنید آلمانی یا اسپانیایی یاد بگیرید! ای تنبل هایی که دوستداران زبان هستید، بعداً می توانید از ما تشکر کنید.

4. فرهنگ سوئدی جالب است

یکی دیگر از دلایل عالی برای یادگیری زبان سوئدی این است که با فرهنگ شگفت انگیز و غنی سوئدی، به ویژه غذا آشنا می شوید؛ مانند قهوه روزانه (فیکا)، فرداگسمی هفتگی یا مهمانی های خرچنگ سالانه (و فوق العاده). اگر از علاقمندان آواز خواندن، غذا خوردن یا نوشیدن هستید (که بیشتر افراد دوست دارند)، به سرعت یکی از سوئدی ها خواهید شد.

5. زبان زیبای سوئدی شنیده می شود

بسیاری از مردم تصور می کنند که وقتی سوئدی ها صحبت می کنند، انگار دارند آواز می خوانند. این یک زبان ملایم و آهنگین است. اگر باور نمی کنید، به عقب تکیه دهید و به صحبت های سوئدی ها گوش دهید و خودتان قضاوت کنید.

مزایای تدریس خصوصی زبان سوئدی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان سوئدی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان سوئدی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی که بخواهید یاد بگیرید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید، در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان سوئدی سخت است؟

زبان سوئدی مانند سایر زبان ها پیچیده نیست. اما در مقایسه با زبان انگلیسی، تلفظ می تواند کمی چالش برانگیز باشد.

2.کلاس زبان سوئدی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان سوئدی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان سوئدی کدام ها هستند؟

از بهترین منابع و کتاب های برای یادگیری زبان سوئدی می توان به کتاب های Teach Yourself Swedish ، Pa svenska ، Rivstart A1 + A2 ،Rivstart B1 + B2 ، Essential Swedish Grammar اشاره کرد.