تدریس خصوصی زبان هلندی

تدریس خصوصی زبان هلندیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان هلندی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور هلند و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان هلندی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان هلندی و کلیه زبان های زنده دنیا با موسسه دنیای زبان.

مؤسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان هلندی به صورت فشرده و عادی و با حضور اساتید برجسته و با سابقه از کشور هلند جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان هلندی آماده ارائه خدمات است.

برای رسیدن به موقعیت در آموزش خصوصی زبان هلندی لازم به ذکر است که هر فرد به دلیل گرفتن مدرک جهت مهاجرت و یا تحصیل و اقامت و گذراندن نیاز های روزمرة خود در سفر به این زبان روی می آورد.

چنانچه به دنبال اخذ مدرک NT2 هستید باید گفت، این آزمون در دو سطح Programma I و Programma II انجام می شود که باید به تناسب هدف خود از سفر به کشور هلند در سطح مربوطه آزمون دهید.

اگر قصد کار و یا تحصیل در دانشگاه های هلند را دارید باید در آزمون اول شرکت کنید و مدرک CEFR که در سطح B1 است را دریافت کنید. و اگر قصد شرکت در دوره های تحقیقاتی یا قصد تحصیل در رتبه ها و مقطع های عالی دانشگاهی را دارید باید مدرک B2 را دریافت کنید.

تدریس خصوصی زبان هلندی در 35 جلسه

در آموزشگاه دنیای زبان بر روی هر4 مهارت اصلی زبان یعنی: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن تمرکز می شود ولی پایه اصلی بر محور مکالمه خواهد بود.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

جهت کسب اعتماد شما عزیزان، شهریه به صورت اقساط تا پایان ترم پرداخت خواهد شد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه موظف است تا کل شهریه را به زبان آموز مسترد می کند.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

موسسه دنیای زبان

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان هلندی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

تدریس خصوصی زبان هلندی توسط خانم

 

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی که بخواهید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید، در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.