مهاجرت کاری

word-image

موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و باتجربه از کشور انگلیس ، آمریکا ، کشورهای اروپایی و … و همچنین آمادگی برای آزمون های TOEFL – IELTS در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات می باشد.

مهاجرت کاری

از آنجائی که برخی افراد تصمیم دارند ادامه مسیر زندگی خود را با مهاجرت به یکی از کشورهای جهان و اشتغال در آنجا ادامه دهند ، موسسه زبان های خارجه دنیای زبان می تواند راه را برای این عزیزان هموارتر سازد .

یکی از موضوعاتی که در ابتدای راه این عزیزان باید در نظر داشته باشند این است که می بایست زبان آن کشور را به خوبی فراگیرند چرا که قرار است در کشور مورد نظر زندگی کنند و یکی از شرایط مهم اخذ ویزای کاری یادگیری زبان آن کشور خواهد بود .

موسسه زبان های خارجه دنیای زبان با برگزاری کلاس های مکالمه خصوصی فشرده و فوق فشرده این دغدغه ذهنی را برطرف می سازد و در کوتاه ترین زمان ممکن هر زبان زنده دنیا را که زبان آموز بخواهد یاد بگیرد را با استفاده از اساتید برتر سطح تهران و همچنین اساتید Native خانم و آقا ، به زبان آموز یاد خواهد داد.

پیشنهاد میکنیم هرچه سریع تر با مشاورین ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان استفاده کرده و با خیال راحت تری تصمیم گیری فرمائید .

در این آموزشگاه چهار مهارت اصلی زبان مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات مورد توجه می باشد.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان ۳۵ جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

  • * آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • * دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • * دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
  • * اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • * مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • * آموزش مکالمه تضمینی بین ۳۵ الی ۷۰ جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
  • * پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • * کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • * اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان

شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

موسسه دنیای زبان

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.