تدریس خصوصی زبان روسی

تدریس خصوصی زبان روسیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان روسی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور روسیه و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان روسی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

 

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان روسی و کلیه زبان های زنده دنیا با موسسه دنیای زبان.

مؤسسه دنیای زبان با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور های روسیه و بلاروس در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون تورفل، مهاجرت و ادامه تحصیل و آموزش خصوصی زبان روسی برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان روسی، دوره مکالمه فشرده زبان روسی را با توجه به هدف شما از یادگیری زبان روسی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و مؤسسه به شما ارائه می کند.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان روسی برای ارتقاء سطح زبان روسی شما عزیزان و دریافت نمره بالای 70 در آزمون چیلز، با تدابیر ویژه آموزشی و با حضور اساتید برتر زبان روسی، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی شما را در این مسیر یاری و همراهی خواهیم کرد.

در این آموزشگاه هر 5 مهارت اصلی زبان روسی مانند: شنیداری، خواندن یا درک مطلب، بخش گرامر، بخش نوشتاری و بخش مکالمه که در آزمون استرنی باید از هر کدام حداقل نمره 11 را کسب کنید مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

آموزش خصوصی زبان روسی

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان روسی کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان روسی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند، از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان روسی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

روسی زبان بین المللی بعد از فرانسوی در جهان به شمار می رود، حتی اکنون زبان محبوب در سراسر جهان است. سالانه گردشگران زیادی به روسیه می روند و در سال های اخیر ایرانیان زیادی به روسیه مهاجرت کرده اند که همه آن ها باید روسی یاد بگیرند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که باید هرچه زودتر زبان روسی را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان روسی دنیای زبان به این خواسته مهم خود دست پیدا کنید.

موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان روسی در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.

در کلاس های تدریس خصوصی روسی، برخلاف کلاس های گروهی که به دلیل تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس، زمان معلم روسی بین دانش آموزان تقسیم می شود، یک معلم تمام وقت برای خود خواهید داشت.

متأسفانه، حتی در کلاس های گروهی روسی نیز دیده شده است که معلم وقت خود را با دانش آموزانی می گذراند که از دیگران بهتر هستند و مکالمه نرم تری دارند و وقت کلاس خود را می گیرند، به همین دلیل پیشنهاد ما بخ شما این است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی شرکت کنید.

علاوه بر این، کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی کاملاً تضمین شده است.

یکی دیگر از مزایای کلاس های تدریس خصوصی روسی این است که ساعات کلاس شما بسته به شرایط کار شما متفاوت است. برخلاف کلاس های گروهی روسی، شما می توانید ساعات کلاس روسی را که حتی می تواند پنجشنبه و جمعه باشد، انتخاب کنید.

اگر شما یک خانم هستید، می توانید در خانه توسط یک خانم دروس روسی را نیز شرکت کنید. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. هزینه کلاس های مجازی و آنلاین کم تر از کلاس های حضوری است.

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

آموزش مجازی زبان روسی با موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان امکان شرکت در کلاس ها و دوره ها به صورت انلاین و مجازی را نیز برای کاربران فراهم کرده است یعنی شما می توانید از خانه با خیالی اسوده زبان هلندی خود را تقویت کنید و یاد بگیرید، بدون این که وقتی برای رفتن به اموزشگاه و  . . . بگذارید.

تدریس خصوصی زبان روسی در 35 جلسه

ضرورت تدریس خصوصی زبان روسی

8 دلیل که باید زبان روسی یاد بگیرید:

تعداد زیادی گوینده به زبان روسی وجود دارد

بیش از 150 میلیون نفر در جهان به عنوان زبان مادری خود روسی صحبت می کنند، اما حدود 250 میلیون نفر در جهان به زبان روسی، زبان غالب در منطقه اوراسیا صحبت می کنند و در بین زبان های اسلاوی، بیشترین تعداد گوینده را دارد.

تحصیلات

با توجه به مجاورت روسیه با ایران و قیمت های نسبتا ارزان مراکز آموزشی آن ها، هر ساله بسیاری از افراد علاقمند به ادامه تحصیل این کشور را انتخاب می کنند. علاوه بر قیمت پایین مراکز آموزشی، سطح بالای تحصیل و هزینه کم تر زندگی در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی، روسیه را به یکی از بهترین گزینه ها برای دانش آموزان تبدیل کرده است.

به خصوص اگر شما یک موسیقیدان هستید و نمی خواهید یا نمی توانید در اتریش یا آلمان تحصیل کنید، روسیه یک انتخاب ایده آل برای شما است.

موسیقی

بسیاری از آثار موسیقی برجسته جهان وجود دارد که مردم روسیه به ما داده اند. از موسیقی محلی و محلی روسیه و آهنگ های روستایی مالیخولیک آن، تا باله های چایکوفسکی، شهرزاد ریمسکی کورساکف و عبادت بهاری استراوینسکی، که هر کدام یکی از بزرگ ترین آثار ارکستری در تاریخ موسیقی محسوب می شود.

وجه مشترک همه این آثار زبان است که دریچه ای به قلب جهان بینی روسیه است و دانستن آن مطمئناً به درک بهتر این هنرمندان و آثار آن ها کمک می کند.

ادبیات

مشاهیر جهان مانند تولستوی، داستایوسکی و پوشکین همه از گهواره زبان روسی بیرون آمده اند! این مردان بزرگ تنها تعدادی از استادان بزرگ ادبیات روسیه هستند.

بدون شک ادبیات این کشور از نظر شعر و نثر غنی و قدرتمند است و شاهکار های ادبی بی شماری را به مردم جهان ارائه کرده است. البته خواندن باغ گیلاس چخوف به زبان اصلی لذت دیگری است. به نظر شما اینطور نیست؟

تاریخ

فراز و نشیب های تاریخ روسیه که به تاریخ ایران عزیزمان نیز مربوط می شود، دلیل دیگری برای یادگیری این زبان است.

جاذبه های گردشگری

همه موارد فوق روسیه را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است. میدان سرخ مسکو، موزه آرمیتاژ، کلیسا های رنگارنگ سن پترزبورگ، باله و اپرای بلشویکی و البته شهر سوچی با همه جاذبه هایش هر ساله از موج عظیمی از گردشگران استقبال می کند.

هنگام بازگشت نیز می توانید کلاه های معروف اوشانکا یا عروسک ماتریوشکا را برای عزیزان خود به عنوان سوغات تهیه کنید.

کسب و کار

در قرون اخیر روسیه همواره یکی از قدرت های بزرگ سیاسی و اقتصادی جهان بوده است. امروزه شرکت های بزرگ روسی در اکثر نقاط جهان حضور فعال دارند و محصولات و خدمات خود را به افراد علاقه مند ارائه می دهند.

این امر همچنین منجر به روابط تجاری زیادی بین این شرکت ها و شرکت های محلی شده است. جدا از جهان، کشور ما ایران نیز روابط گسترده ای با روسیه دارد. در نتیجه، اگر به دنبال تجارت با روسیه و شرکت های روسی هستید، یادگیری این زبان بسیار مفید خواهد بود. در عین حال، یادگیری این زبان فرصت های شغلی جدیدی را برای شما باز می کند.

پلی برای سایر زبان های اسلاوی

همانطور که در مقدمه ذکر شد، روسی خانواده ای از زبان های اسلاوی است و در نتیجه ریشه های مشترکی با زبان هایی مانند اوکراینی، بلاروس، لهستانی، اسلواکی، چک، بلغاری و مقدونی دارد.

این اشتراک گذاری اساساً یادگیری این زبان ها را برای فردی که به زبان روسی مسلط است آسان می کند، هم از نظر دستور زبان و هم واژگان.

مزایای تدریس خصوصی زبان روسی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان روسی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

راه های یادگیری زبان روسی

 • کتاب های خود آموز زبان روسی
 • سی دی های آموزشی
 • نرم افزارهای آموزشی
 • کلاس های حضوری یا کلاس های آنلاین

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در منزل،محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی را که بخواهید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید، در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید، حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان روسی سخت است؟

یادگیری زبان روسی بسیار شیرین و نسبتاً آسان است. تا بتوانید با تمرین در یک هفته بر الفبای روسی تسلط پیدا کنید.
اما دستور زبان روسی یک گرامر نسبتاً دشوار است که به همه اجازه نمی دهد روسی یاد بگیرند. یادگیری گرامر روسی به تمرین و تلاش زیادی نیاز دارد.

2.کلاس زبان روسی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان روسی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان روسی کدام ها هستند؟

 • Russian for Dummies
 • The New Penguin Russian Course: A Complete Course for Beginners
 • Russian Stage One: Live from Russia! Volume 1
 • ΓoЛoca: A Basic Course in Russian, Book one