تدریس خصوصی زبان کودک

ندریس زبان انگلیسی برای کودکان

تدریس خصوصی زبان برای کودکان | زبان انگلیسی مطرح ترین زبان پیشنهادی به کودکان است که به عنوان زبان دوم از آن یاد می شود. اما در آموزشگاه دنیای زبان سقراط علاوه بر زبان انگلیسی برای کودک، باید از آموزش سایر زبانها برای کودک هم یاد کرد زبان هایی چون : زبان فرانسه برای کودک زبان آلمانی برای کودک و یا زبان ایتالیایی برای کودک ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی . مفتخریم که در این زمینه جزو برترین های آموزش زبان کودک هستیم . سن در نظر گرفته شده برای جهت آموزش زبان دوم از سن 3 سالگی به بالا است و گروهی از اساتید وروانشناسان زبده در گروه کودک دنیای زبان سقراط اختصاصاً در ان زمینه فعالند .

قطعاً سیستم آموزش در این رده سنی بسیار متفاوت تر و حساس تر از سایر مقاطع می باشد . اساتیدی که در رأس آموزش قرار دارند بیشتر بر روی مکالمة کودک شما کار خواهند کرد و با کتاب، بازی، شعر و سایر متدی که با در نظر گرفتن سن کودک شما خواهد بود آموزش را پی خواهند گرفت. ما به لحاظ روانشاسی وضعیت کودک عزیز شما را ندر نظر گرفته و با توجه به علایق آنها روش آموزش را بر می گزینیم. در این راستا فرزندان شما را مجبور به صحبت کردن می کنیم. پیگیری های مستمر سوپروایزرها و پشتیبانان و آزمون های هر 10 جلسه یکبار به ما و شما کمک بسیاری را خواهد کرد .

تدریس خصوصی زبان برای کودک

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان و خردسالان

اساتید مطمئن و برجستة کار با کودک که سالها سابقة کار در این زمینه را دارند برایتان در نظر گرفته خوهد و اجازة ورود هر استادی را به حریم منزلتان نخواهیم داد.

در زمان تشکیل کلاس حضور یکی از والدین در منزل یا محل تشکیل کلاس الزامی است . اولیا در این دوره گزارش و شرح چگونگی برگزاری کلاس و راحتی کودک خود را به ما خواهند داد. داشتن کودکان شاد و توانمند حق هر پدر و مادر دلسوز و آینده نگر است.

قبل از شروع کلاس قطعاً مشاوران کودک و برنامه ریزان با شما والدین عزیز نشستی جهت اطلاع از چگونگی مسیر خواهند داشت. لازم به ذکر است که کودکان شما بعد از برگزاری کلاس آماده پذیرش در دبستان های خارج از کشور خواهند شد. آزمون YLE با سه سطح متفاوت خود در دنیا وجود دارد که سطح اول یا Starter مختص کودکان است با مهارت هایی ابتدایی و راحت.سطح بعدی این آزمون Mover و Flyer است که بعد از انجام آموزن برای کودکان گواهینامه هایی در نظر گرفته شده است.

تدریس خصوصی زبان برای کودکان

زبان انگلیسی برای کودکان 3 و 4 سال

زبان انگلیسی امروزه به شکلی می باشد که همه ان را به چشم یک نیاز نگاه می کنند و برای دستیابی به برخی از موفقیت ها یادگیری زبان انگلیسی را برای خود لازم می بینند ، به خاطر همین موضوع کودکان و نوجوانان و در موارد متعددی بزرگسالان برای یاد گیری زبان تلاش می کنند .

امروزه زبان انگلیسی یکی از بحث های پر طرفدار می باشد چون بیشتر خانواده ها و جوانان اینده خود را با یادگیری زبان انگلیسی بهتر می بینند ، زبان انکلیسی یکی از زبان های بین المللی می باشد و شما می توانید با یادگیری ان با تمام دنیا ارتباط داشته باشید و به راحتی کار های خود را انجام دهید ، امروزه انگلیسی به گونه ای رشد کرده است که به زندگی روزمره ما نیز نفوذ کرده است و باید شما برای انجام برخی از کار ها زبان انگلیسی بلد باشید تا نتیجه موفقی به دست اورید .

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

اما دانش آموزان از سن 7 به بالا در سطح Flyer دارای 2 آزمون هستند به نام های KET یا آزمون زبان انگلیسی برای مدارس و آزمون PET آزمون زبان انگلیسی مقدماتی برای مدارس. آزمون (YLE) در 2 بخش Listening و (Reading & Writing) برگزار می شود. هدف نخست ما جذب کودک شما و ایجاد علاقه به زبان دوم استو گام بعدی، کمک به درک و یادگیری کودک و افزایش مهارت کودک است، همراه با آرامش در کل زمان یادگیری.

برای قدم گذاشتن در این ورطه لطفاً با حساسیت و مطالعه بیشتری وارد شوید تا پیروزی کودک دلبندتان را شاهد باشید.

تدریس زبان انگلیسی برای کودکان


راهنمایی موسسه دنیای زبان

تدریس خصوصی زبان برای کودکان ، موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسین می باشد که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد ، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید ، هر زبانی که فکرش را کنید ، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد .

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید ، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

( 021-88936878 / 021-88938547 / همراه : 09123839586 )

زبان ایتالیایی و المانی برای کودکان