تدریس خصوصی زبان کودک

تدریس زبان برای کودکان

موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان برای کودکان به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور هایی مانند: انگلیس، آمریکا، آلمان، اتریش، فرانسه، ایتالیا، سوئد، فنلاند، روسیه، بلاروس، هلند، بلژیک، آرویا، سورینام، سنت مارتین، اسپانیا، دانمارک، جزایر فارو، سرزمین های خودمختار گرینلند، ایسلند، ترکیه و …  همچنین آمادگی برای انواع آزمون ها و آموزش زبان در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان کلیه زبان های زنده دنیا.

مؤسسه زبان های خارجی با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از تمام کشور ها و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان مورد نظر، دوره مکالمه فشرده زبان با توجه به هدف شما از یادگیری زبان در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

مفتخریم که در این زمینه جزو بر ترین های آموزش زبان کودک هستیم. سن در نظر گرفته شده برای جهت آموزش زبان دوم از سن 3 سالگی به بالا است و گروهی از اساتید و روانشناسان زبده در گروه کودک دنیای زبان اختصاصاً در ان زمینه فعالیت می کنند.

قطعاً سیستم آموزش در این رده سنی بسیار متفاوت تر و حساس تر از سایر مقاطع است. اساتیدی که در رأس آموزش قرار دارند بیشتر بر روی مکالمة کودک شما کار خواهند کرد و با کتاب، بازی، شعر و سایر متدی که با در نظر گرفتن سن کودک شما خواهد بود آموزش را پی خواهند گرفت.

ما به لحاظ روانشاسی وضعیت کودک عزیز شما را در نظر گرفته و با توجه به علایق آن ها روش آموزش را بر می گزینیم. در این راستا فرزندان شما به زیبایی به زبان مورد نظر صحبت خواهند کرد. پیگیری های مستمر سوپروایزر ها و پشتیبانان و آزمون های هر 10 جلسه یک بار ما و شما کمک بسیاری را خواهد کرد.

تدریس خصوصی زبان برای کودک

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان آلمانی، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان برای کودکان تان همراهی خواهیم کرد.

در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه، کودک شما به حد مطلوبی از زبان خواهد رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

زبان ایتالیایی و المانی برای کودکان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان و خردسالان

اساتید مطمئن و برجستة کار با کودک، که سال ها سابقة کار در این زمینه را دارند، برایتان در نظر گرفته خوهد و اجازة ورود هر استادی را به حریم منزلتان نخواهیم داد.

در زمان تشکیل کلاس حضور یکی از والدین در منزل یا محل تشکیل کلاس الزامی است. اولیا در این دوره گزارش و شرح چگونگی برگزاری کلاس و راحتی کودک خود را به ما خواهند داد. داشتن کودکان شاد و توانمند حق هر پدر و مادر دلسوز و آینده نگر است.

قبل از شروع کلاس قطعاً مشاوران کودک و برنامه ریزان با شما والدین عزیز نشستی جهت اطلاع از چگونگی مسیر خواهند داشت. لازم به ذکر است که کودکان شما بعد از برگزاری کلاس آماده پذیرش در دبستان های خارج از کشور خواهند شد.

آزمون YLE با سه سطح متفاوت خود در دنیا وجود دارد که سطح اول یا Starter مختص کودکان است با مهارت هایی ابتدایی و راحت. سطح بعدی این آزمون Mover و Flyer است که بعد از انجام آموزن برای کودکان گواهینامه هایی در نظر گرفته شده است.

تدریس خصوصی زبان برای کودکان

زبان انگلیسی برای کودکان 3 و 4 سال

زبان انگلیسی امروزه به شکلی است که همه آن را به چشم یک نیاز نگاه می کنند و برای دستیابی به برخی از موفقیت ها یادگیری زبان انگلیسی را برای خود لازم می بینند، به خاطر همین موضوع کودکان و نوجوانان و در موارد متعددی بزرگسالان برای یاد گیری زبان تلاش می کنند.

امروزه یادگیری زبان های خارجی برای کودکان، یکی از بحث های پر طرفدار است چون بیشتر خانواده ها و جوانان آینده خود را با یادگیری زبان یک زبان خارجی بهتر می بینند.

یادگیری زبان های خارجی و بین المللی برای بسیاری از خانواده ها اهیمت بسیاری دارد، اگر شما هم از خانواده هایی هستید که هر کاری برای فرزند تان می کنید که می خواهید آینده بهتری داشته باشد  می توانید با یادگیری ان با تمام دنیا ارتباط داشته باشید و به راحتی کار های خود را انجام دهید.

امروزه انگلیسی به گونه ای رشد کرده است که به زندگی روزمره ما نیز نفوذ کرده است و باید شما برای انجام برخی از کار ها زبان انگلیسی بلد باشید تا نتیجه موفقی به دست آورید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

اما دانش آموزان از سن 7 به بالا در سطح Flyer دارای 2 آزمون هستند به نام های KET یا آزمون زبان انگلیسی برای مدارس و آزمون PET آزمون زبان انگلیسی مقدماتی برای مدارس. آزمون (YLE) در 2 بخش Listening و (Reading & Writing) برگزار می شود.

هدف نخست ما جذب کودک شما و ایجاد علاقه به زبان دوم استو گام بعدی، کمک به درک و یادگیری کودک و افزایش مهارت کودک است، همراه با آرامش در کل زمان یادگیری.

برای قدم گذاشتن در این راه لطفاً با حساسیت و مطالعه بیشتری وارد شوید تا پیروزی کودک دلبندتان را شاهد باشید.

تدریس زبان انگلیسی برای کودکان

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود شما دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان مورد نظر کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری کودک خود با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان کودک

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان به کودک می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

چرا که به شما این اطمینان داده خواهد شد تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان رسیده باشید و از سطح زبان کودک خود بعد از یک ترم رضایت خاطر داشته باشید.

هزینه تدریس خصوصی زبان کودک در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی زبان کودک  در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

 

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 •  آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 •  دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 •  دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و
 •  اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 •  مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 •  آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 •  پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 •  کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 •  اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، هر زبانی را که بخواهید، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر مزایای موسسه دنیای زبان و  . . . با پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

1. چرا کودکان باید یک زبان دوم یاد بگیرند؟

کودکان دو زبانه باهوش تر هستند. یادگیری یا شنیدن زبان دوم با افزایش سن به افزایش توانایی های یادگیری آن ها از جمله حل مسئله و حافظه و همچنین پیشرفت آنها در سایر موضوعاتی که می آموزند کمک می کند.

 1. آیا یادگیری زبان برای کودکان سخت است؟

یادگیری زبان برای بزرگسالان بسیار دشوارتر از کودکان است، زیرا مغز بسیار انعطاف پذیر کودکان می تواند ارتباطات لازم را برای یادگیری زبان دیگر ایجاد کند.

 1. بهترین کتاب هایی که برای یادگیری زبان برای کودکان استفاده می شود کدام اند؟

برای یادگیری هر زبانی، خرید کتاب های مناسب با آن زبان از طریق کارشناسان ما به شما و فرزند تان توصیه می شود.