دلایل یادگیری زبان انگلیسی

10 دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی

آیا می‌دانید چرا یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است؟ در متن دلایلی برای آموزش زبان انگلیسی . پذیرش یک دوره آموزشی بیان می‌گردد.دلایل یادگیری زبان انگلیسی

1- انگلیسی رایج‌ترین زبان در جهان است.یم پنجم افراد می‌توانند انگلیسی صحبت کند یا حداقل انگلیسی را درک کنند!

2- انگلیسی زبان علم، هواپیما، کامپیوتر، دیپلماسی، و گردشگری است. دانستن زبان انگلیسی شانس شغلی شما را در یک شرکت چند ملیتی در داخل کشور خود یا یافتن کار در خارج از کشور افزایش می‌دهد.

3- 53 کشور در دنیا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

4- انگلیسی به عنوان یک زبان اول توسط 400 میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می‌شود.

5- زبان انگلیسی صنعت رسانه است. اگر شما انگلیسی صحبت می‌کنید، دیگر نیازی به ترجمه و زیرنویس برای لذت بردن از کتاب ها، آهنگ ها، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خود ندارید.

6- زبان انگلیسی نیز زبان اینترنت است. بسیاری از وب سایت‌ها به زبان انگلیسی نوشته شده اند ، شما قادر خواهید بود آنها را درک کنید و در انجمن‌ها و بحث‌ها شرکت کنید.

7- انگلیسی دارای  الفبایی ساده است و نسبت به سایر زبان‌ها نسبتاً آموزشی سریع و آسان دارد.

8- انگلیسی نه تنها مفید است، بلکه آموزش سریع و پیشرفت در یادگیری این زبان ، شما را برای آموزش هر چه بیشتر آن راغب‌تر می‌کند.

9- از آنجا که زبان انگلیسی در بسیاری از کشورهای مختلف صحبت می‌شود، هزاران مدرسه در سراسر جهان وجود دارند که آموزش زبان انگلیسی را ارائه می‌دهند. اگر شما انگلیسی صحبت می‌کنید، فرصت‌های زیادی برای یافتن یک مدرسه و دانشگاه برای شما وجود دارد.

10- چون سرگرم کننده است! با یادگیری زبان انگلیسی، شما همچنین در مورد دیگر فرهنگ‌ها یاد خواهید گرفت. اگر میخواهید انگلیسی را یاد بگیرید، لطفا با ما تماس بگیرید تا با یکی از اعضای تیم ما در مورد دوره‌های انگلیسی ما صحبت کنید.

Tags: , ,