کلاس تدریس خصوصی

ثبت نام برای تدریس خصوصی

آموزش زبان انگلیسی  یکی از چالش های امروزه بسیاری از افراد جامعه می باشد که سعی در یادگیری آن دارند. به دلیل کاربرد گسترده  زبان انگلیسی در فعالیت های روزمره از جمله مطالب اضافه شده در کتاب های دانشگاهی، مدارس و همچنین نرم افزارهایی که در صنعت و بسیاری صنف ها کاربرد دارند، باعث شده است که بسیاری از افراد برای داشتن پیشرفت کاری به آموزش و یادگیری این زبان بین المللی روی آورده اند.

کلاس های خصوصی یادگیری زبان

زمانی که بحث از آموزش زبان انگلیسی به میان می آید تنها آموزش و شیوه کلاسی نیست که یادگیری در قالب آن انجام می شود، بلکه خود آموزش به چند دسته تقسیم بندی می شود که یکی از آنها تدریس خصوصی می باشد. تدریس خصوصی یکی از چندین روش بسیار مفید در بحث آموزش و یادگیری است که نه تنها برای زبان انگلیسی بلکه برای همه مطالب درسی و غیردرسی کاربردی است. در حوزه آموزش زبان خارجی نیز کلاس هایی در قالب کلاس های تدریس خصوصی زبان پدیدار شده است که زبان آموزان می توانند با ثبت نام در دوره های از مطالب ارائه شده استفاده نمایند.

شرایط کلاس های خصوصی نسبت به سایر کلاس ها که به صورت آزاد و عمومی برگزار می شوند کمی متفاوت است، متفاوت از این نظر که در کلاس های خصوصی برعکس کلاس های آزاد، تعداد و ظرفیت دانشجویان در حالت حداکثری 2 الی 3 نفر می باشد همچنین هزینه ثبت نام در کلاس های خصوصی نسبت به سایر کلاس ها بیشتر است چون زبان آموزان در این کلاس ها می توانند بیشتر بر روی توانایی های خود کار کرده و تمام اشکالات و ایرادات خود را به دقت بررسی نمایند.

ثبت نام در کلاس خصوصی انگلیسی

ثبت نام در کلاس های تدریس خصوصی

برای کسانی که می خواهند زبان انگلیسی را یاد بگیرند ولی نمی دانند باید از کجا و چگونه شروع کنند باید گفت که در قدم اول شما می توانید در موسسات و آموزشگاه های آزاد زبان اقدام به ثبت نام نمایید که یکی از آنها موسسه دنیای زبان است که برای مراجعه کنندگان و زبان آموزان بستر بسیار مناسبی را فراهم کرده است که علاوه بر زبان انگلیسی بسیاری از زبان های مهم و اساسی دنیا که از زبان های آسیایی شروع شده و به زبان هایی اروپایی می رسد.

با ثبت نام در این موسسه ها ابتدا یک آزمونی تحت عنوان آزمون تعیین سطح از شما گرفته می شود تا سطح و میزان توانایی شما در صحبت کردن و کار بردن گرامر های انگلیسی مشخص شود، بعد از آن نسبت به سطحی که شما دارید در کلاس های مرتبط به عنوان زبان آموز ثبت نام می شوید.

در مورد ثبت نام در کلاس های تدریس خصوصی نیاز به آزمون تعیین سطح نیست چرا که تنها هدف شما برای مدرس نیاز است نه سطح سواد شما .از این رو کافی است تنها نیاز و هدف خود را از حضور در کلاس های خصوصی به آموزشگاه بیان کنید تا بتوانند بهترین مربی و بهترین شرایط را برای شما فراهم نمایند. توجه داشته باشید که شما می توانید با ثبت نام در موسسه دنیای زبان  مکان برای تدریس خصوصی را خودتان انتخاب کنید.

تدریس زبان به صورت خصوصی

آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد یکی از پرکاربرد ترین زبان های زنده حال حاضر می باشد که برای کشورهایی که زبان رسمی و اصلی آنها به غیر از انگلیسی است تدابیر و پروژه هایی را به همراه داشت. اگر بخواهیم به صورت ساده تر بیان کنیم کشورها برای حفظ ارتباطات خود با سایر منطقه ها همزمان با پیشرفت در حوزه های ارتباطی اقدام به اضافه کردن زبا انگلیسی به عنوان یک واحد درسی اختصاصی به جمع درس های دانشگاهی و مدارس نمودند. کشور ایران نیز از جمله همین کشور ها بوده است که در راستای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی اقداماتی را انجام داده است.

یکی از این اقدامات علاوه بر نشر کتاب انگلیسی در دانشگاه ها و مدارس، اعطای مجوز به بسیاری از موسسات و آموزشگاه جهت راه اندازی سیستمی برای آموزش زبان انگلیسی به سایر افراد جامعه است. امروزه با جست و جو در اینترنت و یا کمی پرس و جو به سادگی می توانید انواع موسسات و آموزشگاه های آموزش زبان را در سطح شهر و شهرستان ها پیدا کنید. یادگیری زبان علاوه بر کاربردی بودن آن در کارهای روزمره از این جهت نیز می تواند بسیار مفید باشد که شما با یادگیری آن می توانید به سادگی با افرادی به غیر از اطرافیان خود می توانید ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر آن مهاجرت هایی که امروزه در کشورهای آسیایی به خصوص ایران رخ می دهد، یکی از عوامل زمینه ساز آن آموزش و یادگیری زبان انگلیسی می باشد که کسانی که آشنایی کاملی با این زبان دارند به راحتی و بدون داشتن کوچکترین نگرانی از بابت ارتباط برقرار کردن می توانند اقدام به مهاجرت نمایند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید روش تدریس زبان انگلیسی خصوصی با توجه به سطح شما و نوع یادگیری شما صورت می گیرد.

تدریس خصوصی زبان

موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسات آموزش و یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان با بهترین و مجرب ترین اساتید است . که در زمینه های مختلف تجربه دارند. شما می توانید با تماس با پشتیبانی دنیای زبان مشاور در زمینه یادگیری زبان مورد علاقه خود دریافت کنید.

شما می توانید با ثبت نام در کلاس های موسسه دنیای زبان تمامی زبان های موجود در دنیا را در طی شش ماه الی یک سال به صورت حرفه ای فراگیرید.همچنین موسسه دنیای زبان با  امکان تدریس خصوصی به شما این امکان را داده است  تا اگر در محیط آموزشی احساس راحتی نمی کنید، بتوانید یادگیری را در مکان مورد علاقه خود با همه امکانات دیگر آموزش ببینید.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

( 021-88936878 / 021-88938547 / همراه : 09123839586 )

با تشکر مدیریت موسسه دنیای زبان