تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در فرمانیه یا قیطریه

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در فرمانیه یا قیطریه

یادگیری یک زبان جدید به عنوان زبان دوم همواره برای افراد جذابیت داشت، اما امروزه یادگیری یک زبان به جز زبان مادری افراد از اهمیت زیادی برخوردار است.

بسیاری از خانواده ها در مورد این مسائل و آینده فرزندان خود حساس هستند و از اهمیت زیادی برای خانواده ها برخوردار است، زیرا زبان اسپانیایی یک زبان بین المللی به حساب می آید و هنگام سفر به خارج یا مهاجرت کاربرد های زیادی دارد.

بنابراین، به دلایل زیادی، خانواده ها و جوانان سعی می کنند به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازند یا اگر تا حدودی این زبان را می دانند، به تقویت آن اقدام کنند.

مدرسه معتبر و معلمان با تجربه زبان اسپانیایی در فرمانیه یا قیطریه

مدرسه معتبر و معلمان با تجربه زبان اسپانیایی در فرمانیه یا قیطریه

با توجه به این که امروزه یادگیری زبان اسپانیایی بسیار رایج شده است، باعث شده است بسیاری از مدارس در این زمینه فعالیت کنند، اما تعداد کمی از مدارس هستند که واقعا در این زمینه حرفه ای بوده و سال ها تجربه داشته اند.

همیشه سعی کنید یک مدرسه معتبر با معلمان مجرب انتخاب کنید که به پیشرفت شما کمک کند و وقت شما را هدر ندهد، برای مثال، موسسه دنیای زبان یکی از معتبر ترین و با تجربه ترین موسسات با معلمان مجرب در آموزش زبان های مختلف است.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی در منطقه فرمانیه یا قیطریه

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی در منطقه فرمانیه یا قیطریه

یکی از مزایای موسسه دنیای زبان این است که با این موسسه می توانید زبان خود را در همه محله های تهران آموزش دهید، این موسسه حتی می تواند تدریس خصوصی در فرمانیه یا قیطریه تهران داشته باشد.

شما می توانید در خانه یا محل کار یا هر مکان دیگری که دوست دارید و در آن جا راحت هستید یک دوره خصوصی تدریس خصوصی بگذرانید و حتی این موسسه این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده است و همچنین می توانید جنسیت معلم خود را به دلخواه و راحتی خود انتخاب کنید که خانم باشد یا آقا.

اگر مذکر هستید، می توانید معلم مذکر انتخاب کنید و اگر مونث هستید، می توانید معلم مونث را برای راحتی خود انتخاب کنید.

دوره های خصوصی زبان اسپانیایی در فرمانیه یا قیطریه

موسسه زبان جهانی می تواند تمام دوره های خصوصی زبان اسپانیایی خود را به زبان آموزان با مربیان مجرب در فرمانیه یا قیطریه ارائه دهد.

این به این معنا است که علاوه بر محله فرمانیه یا قیطریه، اگر اهل مناطق دیگر هستید، می توانید از خدمات این موسسه نیز بهره مند شده و اسپانیایی را به راحتی یاد بگیرید.

همه معلمان موسسه زبان جهانی دارای مدرک بین المللی هستند و می توانید دوره خود را با یک معلم زن یا مرد بگذرانید.

حتی در خانه یا محل کار، می توانید این دوره ها را با قیمت باورنکردنی بگذرانید و حتی می توانید کلاس های خود را به صورت آنلاین یا آفلاین بگذرانید.

آموزش زبان اسپانیایی در فرمانیه یا قیطریه

زبان اسپانیایی امروزه به گونه ای است که برخی افراد یادگیری زبان اسپانیایی را برای موفقیت ضروری می دانند، زیرا این موضوع مورد توجه برخی از دانشجویان و افرادی است که می خواهند در دانشگاه های اسپانیا یا اسپانیا تحصیل کنند.

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی شامل:

  • اسپانیایی به همراه انگلیسی و چینی ماندارین 3 زبان برتر جهان هستند. اسپانیایی نه تنها در اسپانیا صحبت می شود، بلکه زبان رسمی 20 کشور است.
  • تعداد افرادی که زبان مادری آن ها اسپانیایی است 470 میلیون نفر است و اگر 90 میلیون نفر را که زبان دوم آن ها اسپانیایی است اضافه کنیم، به تعداد قابل توجهی از 570 میلیون اسپانیایی زبان در جهان می رسیم.
  • زبان اسپانیایی نیز یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد به عنوان یک زبان بسیار رایج است.
  • بسیاری از مراکز بین المللی دیگر، از جمله اتحادیه اروپا یا ایالات متحده، از آن استفاده می کنند.
  • علاوه بر این، این یک زبان بسیار مهم در تجارت بین المللی است، بسیاری از تعاونی ها و مشاغل چند ملیتی به اسپانیایی صحبت می کنند.

آزمون های زبان اسپانیایی

آزمون های زبان اسپانیایی

این زبان نیز مانند سایر زبان ها دارای آزمون ها و گواهینامه های خاص خود است.

سه آزمون زبان اسپانیایی به شرح زیر است:

  • DELE
  • CELU
  • SIELE

مناسب ترین آزمون اسپانیایی برای افراد کدام است؟

برای این که تصمیم بگیرید کدام آزمون برای شما مناسب است، مطمئنا مهم ترین جنبه ای که باید در نظر بگیرید سطح زبان شما است.

بسته به سطحی که به دست آورده اید، می توانید یکی از 6 آزمون مختلف DELE را انتخاب کنید.

اگر هریک از آن ها را با موفقیت گذرانده اید، می توانید یک گواهینامه برای همان سطح دریافت کنید.

زبان امروزه یکی از موضوعات پرطرفدار است، زیرا اکثر خانواده ها و جوانان با یادگیری زبان آینده خود را بهتر می بینند.

به عنوان مثال انگلیسی / آلمانی / فرانسوی / زبان های بین المللی هستند و می توانید آن را یاد بگیرید، با تمام دنیا ارتباط برقرار کنید و کار های خود را به راحتی انجام دهید.

امروزه زبان خارجی به گونه ای رشد کرده است که در زندگی روزمره ما نفوذ کرده است و شما باید زبان را بدانید تا بتوانید برخی کار ها را انجام دهید تا به نتیجه خوبی برسید.

شرایط ثبت نام برای یادگیری زبان اسپانیایی

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در موسسه آموزشی دنیای زبان می توانید از طریق شماره هایی که در آخر مقاله قرار داده شده است با موسسه ما تماس گرفته و از آخرین شرایط ثبت نام با خبر شوید.

کاربرد های یادگیری زبان در زندگی

کاربرد های یادگیری زبان در زندگی

زبان در زندگی روزمره شما کاربرد های زیادی دارد، به عنوان مثال از خودرویی که سوار می شوید تا ابزارهایی که استفاده می کنید.

هرچه تسلط بیشتری به زبان داشته باشید، کار شما راحت تر خواهد بود.

امروزه همه کامپیوتر ها و سیستم عامل ها به زبان های خارجی طراحی شده اند و برای کار با رایانه یا لپ تاپ باید یک زبان خارجی بلد باشید، در غیر این صورت با مشکل روبرو خواهید شد.

یا اگر می خواهید تحصیل کنید یا مهاجرت کنید و در کشور دیگری زندگی کنید، باید زبان آن کشور یا یک زبان بین المللی را بیاموزید تا بتوانید کار خود را انجام دهید.

اگر برای مشاغل زیادی به خارج از کشور سفر می کنید، باید زبان را بیاموزید و روان باشید زیرا گفتار و لحن شما ممکن است تأثیر مثبتی بر تجارت شما داشته باشد، بنابراین یادگیری زبان خارجی و زبان دوم امروزه بسیار مهم است.

نکاتی از موسسه جهانی زبان

موسسه آموزشی دنیای زبان یکی از موسسات آموزش و یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان و با مجرب ترین معلمانی است که سابقه کار زیادی در این زمینه دارند و شما می توانید هر زبانی را که می خواهید و نیاز دارید در این موسسه بیاموزید.

به هر زبانی که فکرش را بکنید، حتی موسسه زبان جهانی آموزش خصوصی را برای شما عزیزان ارائه کرده است، بنابراین اگر در محیط یادگیری احساس راحتی نمی کنید، می توانید آن را در مکان مورد علاقه خود یاد بگیرید.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

( 021-88936878 / 021-88938547 / همراه : 09123839586 )

با تشکر مدیریت موسسه دنیای زبان

 

Tags: , , , , ,