تدریس خصوصی اسپانیایی در صادقیه

تدریس خصوصی اسپانیایی در صادقیه

اسپانیایی عضو گروه زبان‌های ایبرو-رومی از خانواده زبان‌های هندواروپایی است. این زبان پس از فروپاشی امپراتوری روم غربی در سده پنجم میلادی از چندین گویش لاتین عامیانه در ایبری شکل گرفت و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در سر تا سر جهان پخش شد .

کهن‌ ترین متون لاتین با ردپایی از اسپانیایی در شمال ایبری در سده نهم پدید آمده‌اند و نخستین استفاده منظم نوشتاری از این زبان در تولد، یک شهر برجسته در پادشاهی کاستیا، در سده سیزدهم رخ داد. از سال ۱۴۹۲، زبان اسپانیایی به نایب‌السلطنه‌های امپراتوری اسپانیا، به ویژه به قاره آمریکا و همچنین سرزمین‌هایی در آفریقا، اقیانوسیه و فیلیپین منتقل شد.

آیا یاد گرفتن زبان اسپانیایی سخت است؟

ورزشکاران المپیک کارهای فوق العاده ای انجام می‌دهند. و این دستاورد ها ترکیبی از استعداد ذاتی، هزاران ساعت تمرین و تعهد بی حد و اندازه برای پیروزی در رشته‌های ورزشی است.

یادگیری یک زبان جدید، مثل دویدن در ماراتن یا شنا در استخر المپیک دشوار است. مثل همه‌ی آن ها به کمی استعداد، تمرین و تعهد زیاد نیاز دارد. همه ما می‌ دانیم که آسان نخواهد بود با این حال زمانی از خود می‌ پرسیم ” آیا یاد گرفتن اسپانیایی واقعا دشوار است؟” و باید گفت این سوال پراهمیتی است، زیرا شما می‌خواهید بدانید که آیا ارزش دارد تا تمام انرژی‌ خود را برای این کار مصرف کنید؟

متاسفانه جواب دادن به این سوال کار ساده ای نیست، اگر از سنین کودکی شروع به آموختن این زبان کنید مطمئانا راحت تر و ساده تر خواهد بود؛ ولی اگر از دوران جوانی و میان سالی شروع به آموختن زبان دیگر کنید برایتان دشوار تر خواهد بود.

آیا یاد گرفتن زبان اسپانیایی سخت است؟

بيشتر بخوانيد: آموزش خصوصي زبان اسپانيايي در اقدسيه يا ازگل

چه چیزی درجه سختی یادگیری زبان اسپانیایی را افزایش می دهد؟

تسلط بر زبان دوم یکی از بهترین عوامل مشخص کننده سرعت و یادگیری در زبان اسپانیایی این است. تسلط به زبان دیگری، یادگیری زبان سوم و چهارم را بسیار ساده می‌کند. به ویژه اگر شما بر زبان ‌های رمنس مثل ایتالیایی و فرانسه از پیش تسلط داشته باشید، زیرا که بخش بزرگی از ساختار کلمات و قواعد در این گروه زبان شبیه به هم است.

اگر شما هیچ زبان دیگری به جز انگلیسی نمی‌دانید یادگیری این زبان از صفر دشوار خواهد بود.

چه چیزی درجه سختی یادگیری زبان اسپانیایی را افزایش می دهد؟

آموزش زبان اسپانیایی در صادقیه

خوش بختانه موسسه آموزشی دنیای زبان به ما این امکان را می دهد تا در هر نقطه بتوانیم زبانیم مورد دلخواهمان را یاد بگیریم يعني تدریس خصوصی اسپانیایی در هر مكان از تهران امكان پذير است. صادقیه یکی از مکان هایی می باشد که تحت پوشش اساتيد دنياي زبان است.

یکی از نکات قابل توجه این مجموعه این است برای راحتی زبان آموزان برای خانم ها نیز استادید خانم در نظر گرفته است.