تدریس خصوصی زبان عربی

تدریس خصوصی زبان عربیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان عربی به صورت فشرده با اساتید تحصیل کرده و با تجربه از کشور های عربی زبان و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان عربی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

زبان عربی از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده است و به علت کم بودن استاد مسلط به این زبان، همیشه نگاه افراد زبان آموز به آن نگاهی سخت و مشکل بوده است.

آموزشگاه دنیای زبان با هدف ارتقای سطح آموزش زبان عربی با کادری از اساتید برجسته و متد های یادیری آسان زبان عربی به صورت خصوصی آماده ارائه خدمات است. چنانچه قصد یادگیری این زبان را دارید با توجه به هدف خود از یادگیری این زبان به انتخاب استاد مورد نظر همت گمارید تا در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسید.

تدریس خصوصی زبان عربی در 35 جلسه

آموزشگاه دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی با اعزام بهترین اساتید به منزل، محل کار و یا مؤسسه با قیمت یکسان خدمات خود را ارائه می کند.

زبان آموز می تواند در صورت عدم رضایت از استاد مربوطه تا 3 جلسه استاد خود را تغییر دهد. دوره های آموزش مکالمه تضمینی زبان عربی و همچنین دوره های عادی و فشرده آموزش زبان عربی از پایه تا پیشرفته را می توانید در آموزشگاه دنیای زبان بگذرانید.

زبان آموزان می توانند شهریه خود را تا پایان دوره به صورت پرداخت کنید.

در تمام طول دوره پیگیری توسط پشتیبان آموزشی در جهت پیشرفت شما عزیزان انجام می شود.

در این آموزشگاه چهار مهارت اصلی یعنی: زبان مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات مورد توجه است.

یادگیری زبان عربی در کم ترین زمان و با بهترین متد

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان عربی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

هزینه تدریس زبان عربی چقدره ؟

مزایای تدریس خصوصی زبان عربی

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان عربی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

تدریس زبان عربی به صورت خصوصی

انتخاب اموزشگاه معتبر و مدرسین مجرب

به دلیل اینکه امروزه یادگیری زبان خواهان زیادی دارد، باعث شده است تا اموزشگاه های زیادی در این زمینه فعالیت کنند، ولی اموزشگاه های کمی وجود دارند که در این زمینه واقعا حرفه ای باشند و تجربه ای چندین ساله داشته باشند، همیشه سعی کنید انتخاب درست را انجام دهید، یعنی آموزشگاهی معتبر با مدرسان مجرب که باعث پیشرفت شما شود نه این که باعث تلف شدن زمان شما شود، برای مثال موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های معتبر و با تجربه با مدرسان مجرب در زمینه اموزش زبان های مختلف خارجی است.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، هر زبانی را که فکرش را بکنید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط آموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.