تدریس خصوصی زبان عربی

تدریس خصوصی زبان عربی

موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان عربی به صورت فشرده با توجه به نیاز زبان آموز و همچنین آمادگی جهت آزمون سفارت برای کشور های عربی زبان مانند عربستان، دبی و … با مدرسان تحصیل کرده و با سابقه آموزش بالا از کشور های عربی زبان همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان عربی در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان عربی و کلیه زبان های زنده دنیا در موسسه دنیای زبان.

مؤسسه زبان های خارجی با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از  کشور های عربی زبان و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون های سفارت و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان عربی، دورة مکالمه فشرده زبان عربی با توجه به هدف شما از یادگیری زبان عربی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

زبان عربی از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده است و به علت کم بودن استاد مسلط به این زبان، همیشه نگاه افراد زبان آموز به آن نگاهی سخت و مشکل بوده است.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و  یادگیری خصوصی زبان عربی ، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان فرانسه همراهی خواهیم کرد.

در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

تدریس زبان عربی به صورت خصوصی

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان فرانسه کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

هزینه تدریس زبان عربی چقدره ؟

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

یادگیری زبان عربی در کم ترین زمان و با بهترین متد

ضرورت تدریس خصوصی عربی

 پنجمین زبان رایج بومی در جهان

زبان عربی زبان رسمی بیش از 20 کشور است و 375 میلیون گویشور بومی این زبان وجود دارد. این سخنرانان عمدتا در خاورمیانه متمرکز هستند، اما گروه های اقلیت زیادی در سراسر جهان وجود دارد. همچنین زبان رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه عرب، سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه آفریقا است.
تقاضای زیاد و عرضه کم عربی در جهان غرب وجود دارد.

تعداد نسبتاً کمی از غربی ها جرات یادگیری زبان عربی را دارند. با توجه به اهمیت روزافزون خاورمیانه در امور بین الملل، کمبود شدید نیروی انسانی در غرب وجود دارد که با زبان و فرهنگ عربی آشنا باشند. کسانی که عربی یاد می گیرند می توانند از زبان عربی بهره مند شوند و در زمینه های مختلف مانند روزنامه نگاری، تجارت و صنعت، آموزش، امور مالی و بانکی، ترجمه و تفسیر، مشاوره، خدمات خارجی و روزنامه نگاری و موارد دیگر شغل پیدا کنند.

زبان بازار رو به رشد برای تجارت

برنامه های ادغام جهان عرب در اقتصاد جهانی فرصت های تجاری بالقوه بیشماری را ایجاد می کند. با افزایش سریع جمعیت، مناطق عربی بازار عظیمی برای صادرات کالا و خدمات ارائه می دهند. با تولید ناخالص داخلی بیش از 600 میلیارد دلار در سال، این منطقه پتانسیل زیادی برای عرضه جهانی دارد.

کشور های عربی در حال اصلاح و تنوع در اقتصاد خود هستند. مقررات تجاری برای ایجاد مزیت رقابتی بیشتر و جذب کارآفرینان بهبود یافته است. به عنوان مثال، در خلیج عربی، سرمایه گذاری های عظیمی در زمینه هایی مانند ساخت و ساز، امور مالی، مخابرات و گردشگری انجام شده است. برای انجام کارآمد تجارت، باید زبان و فرهنگ افرادی را که با آن ها امید به مذاکره و انجام کسب و کار وجود دارد، درک کنید. فرهنگ تجاری در جهان عرب در مورد ایجاد روابط شخصی با اعتماد متقابل است. در این محیط، مزایای زبان عربی می تواند در ارتقاء روابط تجاری عمیق تر نقش داشته باشد.

داشتن سهم بسزایی در تمدن جهان

در حالی که اروپا رکود نسبی قرون وسطایی را تجربه می کرد ، تمدن اسلامی-عربی در اوج خود بود. اعراب سهم بسزایی در پیشرفت علم ، پزشکی و فلسفه داشتند. بسیاری از فرهنگ های یونانی ، رومی و بیزانسی از طریق کتابخانه های عربی برای جهان حفظ شد. اعراب همچنین در زمینه های ادبیات ، ریاضیات ، ناوبری ، نجوم و معماری مشارکت قابل توجهی داشته اند. یکی از مزایای زبان عربی کشف این حجم وسیع از دانش به زبان اصلی است.

میراث فرهنگی غنی

جهان عرب دارای هنر، موسیقی، ادبیات، آشپزی و شیوه زندگی بی نظیری است. ممکن است غربی ها داستان های 1001 شب را خوانده باشند و برخی غذا های خاورمیانه مانند: حموس یا فلافل را امتحان کرده باشند ، اما آگاهی غربی ها از شیوه زندگی اعراب به طور کلی محدود است. از مزایای زبان عربی و کاوش در جهان عرب، شما یاد خواهید گرفت که از محصولات فرهنگی متمایز لذت ببرید و برخی از ارزش های مهم برای مردم عرب مانند عزت، عزت و مهمان نوازی را درک کنید.

 زبان اسلام

علاوه بر میلیون ها بومی، میلیون ها نفر زبان عربی را به عنوان زبان خارجی یاد گرفته اند زیرا زبان قرآن توسط مسلمانان سراسر جهان قابل درک است.

تدریس خصوصی زبان عربی در 35 جلسه

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش  تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • تدریس خصوصی زبان عربی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاورین ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، هر زبانی را که بخواهید، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر مزایای موسسه دنیای زبان و  . . . با پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان عربی سخت است؟

زبان عربی یکی از شیرین ترین زبان های دنیاست که قوانین خاصی دارد. البته در یادگیری هر زبانی همیشه مشکلاتی وجود دارد، اما با کمی مطالعه و آموزش، به راحتی خواهید دید که یادگیری این زبان نیز بسیار آسان بوده است.

2. کلاس زبان عربی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان عربی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان عربی کدام ها هستند؟

بهترین منابع و کتاب های برای یادگیری زبان عربی کتاب های

 • کتاب آموزش مکالمه عربی فصیح «العربیه بین یدیک»
 • کتاب آموزش مکالمه عربی فصیح «صدی الحیاه»
 • کتاب «الکتاب الأساسی»
 • کتاب «العربیه للعالم»

است.