تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس خصوصی زبان چینیموسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان چینی به صورت فشرده با توجه به نیاز زبان آموز و همچنین آمادگی جهت آزمون  HSK چینی که در 6 سطح برگزار می شود و سفارت برای کشور های چینی زبان با مدرسان تحصیل کرده و با سابقه آموزش بالا از کشور چین همچنین آمادگی برای آزمون HSK  و آموزش خصوصی زبان چینی و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان چینی و کلیه زبان های زنده دنیا در موسسه دنیای زبان.

مؤسسه زبان های خارجی با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه از  کشور چین و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون های سفارت و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان چینی، دورة مکالمه فشرده زبان چینی با توجه به هدف شما از یادگیری زبان چینی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

آزمون HSK چینی در 6 سطح در کشور هایی مانند چین، امارات، ترکیه یا ارمنستان برگزار می شود، پس نیاز به تسلطی بیشتر در این زمینه است چرا که فشار مالی و روانی کم تری را از زبان آموزانی متحمل می شوند که آزمون های خود را در ایران انجام می دهند.

پس چنانچه قصد دادن آزمون HSK را دارید به تسلط کافی در این زبان برسید، در این راستا آموزشگاه دنیای زبان بر روی هر 4 مهارت اصلی زبان یعنی مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن متمرکز می شود ولی پایه اصلی کلاس ها بر محور مکالمه خواهد بود.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و  یادگیری خصوصی زبان هندی، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان چینی همراهی خواهیم کرد.

در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

تدریس خصوصی زبان چینی توسط خانم

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان فرانسه کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

هزینه تدریس خصوصی زبان چینی

هزینه تدریس خصوصی زبان چینی در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان چینی در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

تدریس خصوصی زبان چینی در دنیای زبان

ضرورت تدریس خصوصی زبان چینی

به چند دلیل زیر باید زبان چینی یاد بگیرید:

زبان چینی پر کاربرد ترین زبان در جهان است.

بر اساس منابع معتبر، 14 درصد از مردم جهان به زبان چینی صحبت می کنند. زبان چینی رایج ترین زبان در جهان است و تقریباً 1،197،000،000 نفر به زبان مادری صحبت می کنند که 873،000 میلیون نفر از آن ها به زبان چینی ماندارین صحبت می کنند.

 آشنایی با تاریخ و فرهنگ چین

تاریخ و فرهنگ چین یکی از غنی ترین و قطعاً قدیمی ترین در جهان است. چین به خاطر رمان های زیبا، داستان های کوتاه، اشعار و فیلم های اخیرش معروف است. خواندن بیوگرافی بزرگان چین و تماشای فیلم های کوتاه درباره تاریخ چین به شما کمک می کند تا درک بهتری از این زبان داشته باشید.

آشنایی با فرهنگ های مختلف

چین دارای بیشترین جمعیت جهان با 1.28 میلیارد نفر است، بنابراین یادگیری زبان به شما امکان می دهد با افراد زیادی ارتباط برقرار کرده و در سطح عمیق تری ارتباط برقرار کنید. برای بهبود نوشتن و درک زندگی خانوادگی در چین و ایجاد دوستان جدید می توانید با چینی ارتباط برقرار کنید.

ایجاد فرصت های شغلی

مارک زاکربرگ با مهارت های زبان چینی خود، که برای مدیران تجاری بسیار مهم است، مخاطبان را در سراسر جهان شگفت زده کرد. در حقیقت، بسیاری از مدیران ارشد وجود دارند که به زبان چینی به عنوان زبان دوم صحبت می کنند.

مارک زاکربرگ در ملاقات در دانشگاه Tsinghua در چین به زبان چینی صحبت کرد.

بنابراین چرا یک فرد بسیار موفق چینی را یاد می گیرد و به مدت 30 دقیقه چینی صحبت می کند؟ این قابلیت بخشی از استراتژی تجاری برای انتقال فیس بوک به چین و سپس جهانی شدن آن است.
یادگیری ماندارین آسان تر از آن است که فکر می کنید.

نیازی به نگرانی در مورد افعال نیست! زیرا فعل، شکل جمع آن، زمان افعال و حروف اهمیتی ندارد. بیش از 80 هزار نویسه چینی وجود دارد، اما معمولاً فقط 3500 نویسه در مکالمات استفاده می شود. در واقع می توان آن را یک زبان استدلالی دانست.

ارتقای مهارت های هنری

کاراکتر ها و کاراکتر های چینی نیاز به یک دست قوی دارند. کلمات نوشته شده در واقع به جای حروف، کاراکتر های طراحی شده هستند. این کاراکتر ها و کاراکتر ها با استفاده از «ضربه»ایجاد می شوند و شبیه جداول هستند.

قدرت مغز شما را بهبود می یابد

ما می دانیم که باید حافظه را تقویت و حفظ کنیم و تحقیقات نشان می دهد افرادی که به زبان ماندارین صحبت می کنند از دو طرف مغز خود استفاده می کنند! این امر مطمئناً باعث تقویت و حفظ توانایی های مغز می شود.

آموزش مکالمه تضمینی چینی بین 35 الی 70 جلسه

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان چینی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 •  تدریس خصوصی زبان چینی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاورین ما تماس بگیرید.

سخن آخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، هر زبانی را که بخواهید، حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط اموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر مزایای موسسه دنیای زبان و  . . . با پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری زبان چینی سخت است؟

زبان چینی یکی از شیرین ترین زبان های دنیاست که قوانین خاصی دارد. البته در یادگیری هر زبانی همیشه مشکلاتی وجود دارد، اما با کمی مطالعه و آموزش، به راحتی خواهید دید که یادگیری این زبان نیز بسیار آسان بوده است.

2. کلاس زبان چینی خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان چینی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان چینی کدام ها هستند؟

بهترین منابع و کتاب های برای یادگیری زبان چینی کتاب های

 • Integrated Chinese Character Workbook
 • Barrons Chinese language and culture
 • Reading and Writing Chinese

است.