تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس خصوصی زبان چینیاموزش خصوصی زبان چینی در مؤسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان چینی به صورت فشرده و عادی، با حضور اساتید برجسته و با سابقه کشور چین جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان چینی آماده ارائه خدمات است.

برای رسیدن به موفقیت در آموزش خصوصی زبان چینی لازم به ذکر است با توجه به هدف و انگیزه زبان آموز از یادگیری زبان چینی باید سطح آزمون مورد نظر را انتخاب کرد.

آزمون HSK چینی در 6 سطح در کشور هایی مانند چین، امارات، ترکیه یا ارمنستان برگزار می شود، پس نیاز به تسلطی بیشتر در این زمینه است چرا که فشار مالی و روانی کم تری را از زبان آموزانی متحمل می شوند که آزمون های خود را در ایران انجام می دهند.

پس چنانچه قصد دادن آزمون HSK را دارید به تسلط کافی در این زبان برسید، در این راستا آموزشگاه دنیای زبان بر روی هر 4 مهارت اصلی زبان یعنی مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن متمرکز می شود ولی پایه اصلی کلاس ها بر محور مکالمه خواهد بود.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

آموزش مکالمه تضمینی چینی بین 35 الی 70 جلسه

جهت کسب اعتماد شما عزیزان، شهریه به صورت اقساط تا پایان ترم پرداخت خواهد شد و زبان آموز می تواند تا 3 جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد آموزشگاه موظف است تا کل شهریه را به زبان آموز مسترد می کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان چینی در مؤسسه، منزل، محل کار یکسان است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

هزینه تدریس خصوصی زبان چینی

آنچه در آموزشگاه دنیای زبان به شما عرضه می شود:

  • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
  • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
  • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
  • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
  • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
  • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان چینی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
  • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
  • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
  • هزینه تدریس خصوصی زبان چینی در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

تدریس خصوصی زبان چینی در دنیای زبان

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند، از این رو مفید است که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان چینی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

تدریس خصوصی زبان چینی توسط خانم

سخن آخر

با موسسه دنیای زبان می توانید به صورت کاملا خصوصی انواع زبان های بین المللی نظیر اسپانیایی، آلمانی، استانبولی و . . . را یاد بگیرید.

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دارد و شما می توانید هر زبانی که می خواهید و یا نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی را که فکرش را بکنید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط آموزشی راحت نیستید در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

تلفن موسسه دنیای زبان: 021-88936878 – 021-88938547 

همراه: 09123839586