تدریس خصوصی اسپانیایی در شرق تهران

تدریس خصوصی اسپانیایی در شرق تهران

کهن‌ ترین متون لاتین با ردپایی از اسپانیایی در شمال ایبری در سده نهم پدید آمده‌ است و نخستین استفاده منظم نوشتاری از این زبان در تولد، یک شهر برجسته در پادشاهی کاستیا، در سده سیزدهم رخ داد.

از سال ۱۴۹۲، زبان اسپانیایی به نایب‌السلطنه‌های امپراتوری اسپانیا، به ویژه به قاره آمریکا و همچنین سرزمین‌هایی در آفریقا، اقیانوسیه و فیلیپین منتقل شد.

اسپانیایی عضو خانواده زبان‌های هندواروپایی است. زبان اسپانيايي پس از فروپاشی امپراتوری روم غربی در سال 500ميلادي از چندین گویش لاتین عامیانه در ایبری شکل گرفت و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در سر تا سر جهان شكل گرفت.

پس با ما در این مطلب از دنیای زبان همراه باشید تا نگرانی شما در مورد سختی زبان اسپانیایی را برطرف کنیم.

درجه سختي زبان اسپانيايي چقدر است

درجه سختي زبان اسپانيايي چقدر است

ورزشكار ها براي پيروزي در رشته هاي ورزشي خود با هزاران ساعت تمرين و تعهد بيش از اندازه و با استعداد ذاتي كه دارند كار هاي فوق العاده اي انجام مي دهند.

یادگیری یک زبان جدید، مثل دویدن در ماراتن یا شنا در استخر المپیک دشوار است. مثل همه ورزشكاران براي ياد گيري زبان جديد نياز به استعداد و تعهد بيش اندازه دارند.

همه ما می‌ دانیم که آسان نخواهد بود با این حال زمانی از خود می‌ پرسیم “درجه سختي زبان اسپانيايي چقدر است؟” و باید گفت این سوال پراهمیتی است، زیرا شما می‌خواهید بدانید که آیا ارزش دارد تا تمام انرژی‌ صرف ياد گيري زبان اسپانيايي بكنيم.

متاسفانه جواب دادن به این سوال کار ساده ای نیست، اگر از سنین کودکی شروع به آموختن زبان اسپانيايي کنید مطمئانا راحت تر و ساده تر خواهد بود؛ ولي اگر سنين بالا تر شروع به آموزش زبان اسپانيايي بكنيد مسلما ياد گيري اين زبان برايتان دشوار تر خواهد بود.

چه عواملي درجه سختي زبان اسپانيايي

چه عواملي درجه سختي زبان اسپانيايي را افزايش مي دهد

اگر شما به زبان هاي رمنس مانند ايتاليايي و فرانسه تسلط داشته باشيد، مي توانيد زبان اسپانيايي را به راحتي ياد بگيريد، همچنين اگر از كودكي به زبان هاي ديگري غير از زبان مادري شروع به آموزش كرده باشيد، ياد گيري زبان هاي بعدي نيز برايتان ساده تر خواهد بود ولي اگر اول كار و فقط با تسلط به زبان مادري شروع به يادگيري زبان ها دوم، سوم و… كنيد ياد گيري زبان اسپانيايي برايتان دشوار خواهد بود.

همچنين اگر شما به زبان انگليسي تسلط داشته باشيد مي توانيد زبان اسپانيايي را به راحتي ياد بگيريد ولي اگر به زبان انگليسي و زبان هاي رومنس اشاره شده تسلط نداشته باشيد، ياد گيري اين زبان برايتان دشوار خواهد بود.

ياد گيري زبان اسپانيايي در شرق تهران

خوش بختانه موسس دنياي زبان با بهره گيري استاديد مطرح در سطح كشور به ما اين امكان را مي دهد تا با استفاده از اين اساتيد در هر نقطه از شهر تهران به آموزش زبان اسپانيايي بپردازيم.

يکی از مناطق تهران که تحت پوشش این موسسه است شرق تهران است که اساتید دنیای زبان تحت پوشش این مناطق هستند.

یکی از نکات مثبت این موسسه این است که در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی برای زبان آموزان خانم استاید ویژه بانوان در نظر گرفته است.