آزمون IELTS

IELTS ‪( International English Language Testing System)‬‬‬

IELTS

موسسه زبان های خارجه دنیای زبان با بیش از 23 سال تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به جهت آماده سازی زبان آموزان برای آزمون IELTS و همینطور تدریس خصوصی IELTS در منزل ،محل کار و موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه آموزش خصوصی آیلتس است.

هم اکنون می توانید جهت مشاوره رایگان با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین الملی زبان انگلیسی است. این آزمون توانایی برقراری ارتباط در زبان انگلیسی را با توجه به مهارت های چهار گانه Listening ، Reading ، Speaking ، Writing در افرادی که می خواهند در کشور های انگلیسی زبان تخصیل یا کار کنند، می سنجد.

آزمون در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینیگ برگزار می شود:

* امتخان آکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که قصد دارند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند. یکی از مهم ترین شرط های پذیرفته شدن در این دانشگاه ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان است.
* نوع جنرال ترینینگ آزمون آیلتس معلومات داوطلبان را در سطخی وسیع تر و در بستری علمی – اجتماعی می سنجد.

آزمون جنرال ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش دانشگاهی خود را در کشوری انگلیسی زبان به پایان برسانند و یا به منظور گذراندن دوره های کوتاه مدت کاری و یا دست یافتن به فرصت های شغلی قصد سفر به این کشور ها را دارند.

به علاوه کارنامه این امتحان، از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده های مهاجرت کشور های استرالیا، نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب می شود.
از سال ۱۹۸۹ ، IELTS در سر تا سر جهان به عنوان آزمونی استاندارد و جهانی که توانایی های لازم برای برقراری ارتباط در انگلیسی را می سنجد، مورد پذیرش قرار گرفته است.
برگزار کنندگان IELTS به طور مداوم در بخش تحقیقات سرمایه گذاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آزمون در هر زمان و هر مکانی که برگزار می شود عادلانه است و شرایط برای همه افرادی که با ملیت ها و سوابق و جنسیت و سبک زندگی متفاوت در آن شرکت می کنند، برابر باشد.

دریافت مدرک ایلتس
امتیاز دهی و اعلام نتایج:
تصحیح IELTS در مرکز آزمون توسط مصححان آموزش دیده و آزمون گیرندگان انجام می گیرد.
تصحیح کنندگان آموزش می بینند تا قوانین تصحیح IELTS را کاملا درک کنند و هر دو سال یک بار مورد سنجش قرار می گیرند که به صورت استاندارد تصحیح کنند.
داوطلبان امتیازی بین ۱ تا ۹ می گیرند. برای هر مهارت به طور جداگانه امتیازی وجود دارد از ۴ امتیاز مختلفی که برای ۴ مهارت مختلف است، میانگین گرفته می شود تا امتیاز نهایی حاصل شود.
Overall band score
داوطلبان یک کارنامه دریافت می کنند که Band Score و امتیاز هر کدام از ۴ مهارتListening ، Reading ، Writing و Speaking را مشخص می کند. هر کدام از بخش های تست اثر یکسانی دارند. Band Score با میانگین گرفتن از ۴ امتیاز بخش های مختلف محاسبه می شود.
در سیستم امتیاز دهی IELTS حداکثر دقت امتیاز دهی ۰٫۵ است، به عنوان مثال: اگر میانگین امتیازات کسی با ۰٫۲۵ تمام شود آن را گرد می کنند و ۰٫۵ قرار می دهند و اگر در آخر امتیاز کسی ۰٫۷۵ داشته باشد، اولین عدد صحیح بعد از آن را برای او منظور می کنند.
Listening & Reading
بخش های Listening و Reading آزمون IELTS ،۴۰ تست داشته و هر تست ۱ نمره دارد. حداکثر نمره خامی که یک داوطلب می تواند به دست آورد ۴٫۰ است. امتیاز نهایی که بین ۱ تا ۹ است، براساس نمره خام به داوطلبان داده می شود.
با این وجود که موارد امتحانی IELTS پیش از آزمون کاملا بررسی می شوند، تفاوت های اجتناب ناپذیری در سطح دشواری نگارش های مختلف این آزمون وجود دارد. به منظور برابر سازی همه نگارش های آزمون، نمره نهایی به گونه ای محاسبه می شود که کلیه داوطلبانی که Band Score برابر می گیرند، سطح اطلاعات یکسانی داشته باشند.
Writing & Speaking
Writing
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : «Task Achievement ، Task Response ، وضوح، منبع کلامی و صحت گرامری» یک امتیازی در نظر می گیرند، هر کدام از این ۴ بخش ارزش یکسانی دارند. که نمره نهایی در بازه ۱ تا ۹ است.

Speaking
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : «روان صحبت کردن، منابع کلامی، صحت و درستی گرامری، تلفظ» امتیاز یکسانی را در نظر می گیرند، که نمره نهایی در بازه ۱ تا ۹ است.

آزمون بین المللی IELTS

آزمونی است که چهار توانایی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت‌کردن را مورد سنجش قرار می دهد. این آزمون دانش زبان انگلیسی شرکت‌کنندگان در امتحان را در ۹ سطح مختلف از نا‌ آشنای کامل به زبان انگلیسی با نمره یک (تا سطح آشنای کامل به زبان انگلیسی) با نمره ۹ طبقه‌ بندی می‌ کند.

آزمون IELTS توسط دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه‌ های استرالیا، انگلستان، بریتانیا، و کانادا و همینطوردر سطح رو به افزایشی در ایالات متحده به عنوان مدرکی معتبر برای تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان به رسمیت شناخته شده و از مهم ترین مدارک مورد نیاز به‌ منظور اخذ پذیرش دانشگاهی به‌شمار می‌ آید.

امتحان آیلتس در دو نوع «آکادمیک» و «جنرال» برگزار می شود. نوع آکادمیک برای کسانی مناسب است که می خواهند در یک کشور انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.

نوع جنرال برای کسانی مناسب است که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مثل استرالیا، نیوزلند و یا کانادا مهاجرت کنند. این دو نوع فقط در بخش Reading و Writing با هم فرق می کنند . بخش Reading و Writing در نوع نوع آکادمیک تخصصی تر است تا در نوع جنرال.

شرکت در آزمون های ایلتس

دوره های آمادگی آزمون IELTS

سیستم آموزش موسسه دنیای زبان برگرفته از سیستم آموزشی BritishCouncil است. این سیستم در واقع یک سیستم آموزشی برگرفته از منابع مختلف آموزشی جهت آمادگی شرکت در آزمون ielts است.

در این سیستم آموزشی هر زبان آموز متناسب با نوع آزمون IELTS مد نظر خود (Academic یا General) دارای برنامه آموزشی اختصاصی خواهد بود . به این ترتیب که:

• زبان آموز در ابتدای دوره و از طریق یک آزمون استاندارد شبیه سازی شده (IELTS Mock Test) ارزیابی شده و تعیین سطح خواهد شد. به این ترتیب نقاط قوت و ضعف زبان آموز در چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) مشخص خواهد شد.
• سپس زیر نظر یک سوپروایزر مجرب قرار خواهد گرفت تا با تحلیل فاصله دانش فعلی هر زبان آموز با سطح مطلوب و ضمن در نظر گرفتن سایر عوامل مؤثر در فرایند آموزش، نسبت به طراحی برنامه آموزشی وی (Training Path) اقدام شود و به دنبال آن فرایند یادگیری زبان آموزان به موازات حضور در کلاس های آموزشی، به دقت مورد پایش قرار گیرد.
• زبان آموز به صورت هفتگی و بر اساس برنامه زمان بندی مشخص، از مشاوره حضوری سوپروایزر بهره مند خواهد شد.
• زبان آموز بر اساس برنامه ای مشخص در آزمون های استاندارد شدۀ متعددی که زیر نظر ممتحنین IELTS تدوین شده اند شرکت خواهد کرد، تا به طور مستمر سطح ارتقاء توانمندی های وی در چهار مهارت اصلی مورد سنجش قرار گیرد و در صورت نیاز برنامه وی مورد اصلاح قرار گرفته یا مواد آموزشی مکمل در اختیارش قرار گیرد.
بسته آموزشی شامل کتب و منابع آموزشی مورد نیاز هر فرد متناسب با برنامه آموزشی او در اختیارش قرار خواهد گرفت.

دریافت مدرک ایلتس با موسسه دنیای زبان

آزمون ielts تهران

آزمون ielts تهران، آزمون آیلتس تهران امتحان ielts تهران، آزمون آیلتس در تهران نتایج آزمون آیلتس تهران, زمان آزمون آیلتس تهران، مرکز آزمون آیلتس تهران، آزمون آزمایشی آیلتس تهران تاریخ آزمون آیلتس تهران، آزمون آیلتس دانشگاه تهران.

آزمون IELTS در ایران

زبان انگلیسی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است، چون یک زبان بین المللی است و باید همه مردم زبان انگلیسی را یاد بگیرند و از ان در مسافرت ها و ارتباطات خود استفاده بکنند.

امروزه دریافت مدرک های تافل و یا ایلتس یکی از نیاز های جامعه و جوانان و آینده است، چون همه چیز به دنبال بین المللی شدن است و باید ما نیز خود را با شرایط سازگار کنیم تا با مشکل مواجه نشویم.

زبان انگلیسی امروزه به شکلی است که همه آن را به چشم یک نیاز نگاه می کنند و برای دستیابی به برخی از موفقیت ها یادگیری زبان انگلیسی را برای خود لازم می بینند، به خاطر همین موضوع کودکان و نوجوانان و در موارد متعددی بزرگسالان برای یاد گیری زبان تلاش می کنند.

ازمون ایلتس

ثبت نام آزمون IELTS

ثبت نام ازمون ایلتس را می توانید از اموزشگاه های معتبر اموزش زبان توسط مشاوران مجرب انجام دهید، آموزن آیلتس و مدرک دریافتی آن چون بین المللی است و شما باید در سایت خود این موسسه ثبت نام کنید، باید هزینه امتحان را به صورت دلار پرداخت کنید، چون آزمون در ایران انجام نمی شود و کاملا به صورت بین المللی از شما امتحان خواهند گرفت.

شما فقط می توانید از طریق آموزشگاه های زبان مشاوره ها و دوره های تقویتی برای آزمون را طی کنید و خود را برای امتحان نهایی اماده کنید، شما می توانید از طریق موسسه دنیای زبان تمامی مراحل و مشاوره های دریافت مدرک آیلتس و آزمون آن را جویا باشید، با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان در تماس باشید.

سخن اخر

موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های اموزش و یادگیری زبان در کم ترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که تجربه کاری زیادی در این زمینه دار، و شما می توانید هر زبانی که می خواهید را و نیاز دارید را در این موسسه یاد بگیرید، تاکید می کنیم هر زبانی را که فکرش را بکنید!

حتی موسسه دنیای زبان امکان تدریس خصوصی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده تا اگر در محیط آموزشی راحت نیستید، در مکان مورد علاقه خودتان تدریس شود و کلی امکانات و گزینه های دیگر که موسسه دنیای زبان در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس، دیگر امکانات موسسه دنیای زبان و . . . با پشتیبانی ما در موسسه دنیای زبان در ارتباط باشید.