آزمون IELTS

IELTS ‪( International English Language Testing System)‬‬‬

IELTS

موسسه زبان های خارجی دنیای زبان با بیش از 23 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت فشرده با توجه به نیاز زبان آموز و همچنین آمادگی جهت آزمون IELTS  با مدرسان تحصیل کرده و با سابقه آموزش بالا همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش خصوصی آیلتس و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است.

 

تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی آیلتس و کلیه زبان های زنده دنیا در موسسه دنیای زبان.

 

مؤسسه زبان های خارجی با حضور اساتید تحصیل کرده و با تجربه و اساتید تحصیل کرده با رتبه های بالای آموزشی در کلیه مقاطع از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون های آزمون آیلتس و مهاجرت برای همه سنین، صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان انگلیسی، دورة مکالمه فشرده زبان انگلیسی با توجه به هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات است.

موسسه دنیای زبان

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری خصوصی آیلتس، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر و برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را در طول مسیر یادگیری زبان انگلیسی همراهی خواهیم کرد.

در آموزشگاه دنیای زبان هر 4 مهارت اصلی زبان: مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات مورد توجه قرار می گیرد.
به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید و در مکالمه از سطح دانش خود رضایت خواهید داشت.

هدف ما قبولی شما عزیزان در آزمون های سفارت و داشتن مکالمه روان در سفر است. برای آمادگی بیشتر و گرفتن اطلاعات لازم  می توانید با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان تماس بگیرید.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

دریافت مدرک ایلتس

تدریس مربیان دنیای زبان به چه صورت است؟

می توانیم این مژده را به شما بدهیم که موسسه آموزشی دنیای زبان به دو صورت آنلاین و حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نوع تدریس بستگی به خواست خود دانشجو دارد، می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو روش را انتخاب کنبد و به راحتی اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

در این روز ها و شرایط ویروس کرونا در کشور باعث شده است که تدریس آنلاین موسسه دنیای زبان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید، تا بدون مشکل و نگرانی از درگیری با ویروس کرونا بتوانید به بهترین شکل به یادگیری هر زبان خارجی بپردازید.

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است، چون یک زبان بین المللی است و باید همه مردم زبان انگلیسی را یاد بگیرند و از ان در مسافرت ها و ارتباطات خود استفاده بکنند.

امروزه دریافت مدرک های تافل و یا ایلتس یکی از نیاز های جامعه و جوانان و آینده است، چون همه چیز به دنبال بین المللی شدن است و باید ما نیز خود را با شرایط سازگار کنیم تا با مشکل مواجه نشویم.

زبان انگلیسی امروزه به شکلی است که همه آن را به چشم یک نیاز نگاه می کنند و برای دستیابی به برخی از موفقیت ها یادگیری زبان انگلیسی را برای خود لازم می بینند، به خاطر همین موضوع کودکان و نوجوانان و در موارد متعددی بزرگسالان برای یاد گیری زبان تلاش می کنند.

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین الملی زبان انگلیسی است. این آزمون توانایی برقراری ارتباط در زبان انگلیسی را با توجه به مهارت های چهار گانه Listening ، Reading ، Speaking ، Writing در افرادی که می خواهند در کشور های انگلیسی زبان تخصیل یا کار کنند، می سنجد.

آزمون IELTS توسط دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه‌ های استرالیا، انگلستان، بریتانیا، و کانادا و همینطور در سطح رو به افزایشی در ایالات متحده به عنوان مدرکی معتبر برای تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان به رسمیت شناخته شده و از مهم ترین مدارک مورد نیاز به‌ منظور اخذ پذیرش دانشگاهی به‌ شمار می‌ آید.

آزمون در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینیگ برگزار می شود:

* امتخان آکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که قصد دارند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند. یکی از مهم ترین شرط های پذیرفته شدن در این دانشگاه ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره این امتحان است.
* نوع جنرال ترینینگ آزمون آیلتس معلومات داوطلبان را در سطخی وسیع تر و در بستری علمی – اجتماعی می سنجد.

آزمون جنرال ترینینگ برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصیلات پیش دانشگاهی خود را در کشوری انگلیسی زبان به پایان برسانند و یا به منظور گذراندن دوره های کوتاه مدت کاری و یا دست یافتن به فرصت های شغلی قصد سفر به این کشور ها را دارند.

به علاوه کارنامه این امتحان، از جمله مدارکی است که در جریان بررسی پرونده های مهاجرت کشور های استرالیا، نیوزلند و کانادا از متقاضیان طلب می شود.
از سال ۱۹۸۹ ، IELTS در سر تا سر جهان به عنوان آزمونی استاندارد و جهانی که توانایی های لازم برای برقراری ارتباط در انگلیسی را می سنجد، مورد پذیرش قرار گرفته است.
برگزار کنندگان IELTS به طور مداوم در بخش تحقیقات سرمایه گذاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آزمون در هر زمان و هر مکانی که برگزار می شود عادلانه است و شرایط برای همه افرادی که با ملیت ها و سوابق و جنسیت و سبک زندگی متفاوت در آن شرکت می کنند، برابر باشد.

شرکت در آزمون های ایلتس

امتیاز دهی و اعلام نتایج:
تصحیح IELTS در مرکز آزمون توسط مصححان آموزش دیده و آزمون گیرندگان انجام می گیرد.
تصحیح کنندگان آموزش می بینند تا قوانین تصحیح IELTS را کاملا درک کنند و هر دو سال یک بار مورد سنجش قرار می گیرند که به صورت استاندارد تصحیح کنند.
داوطلبان امتیازی بین ۱ تا ۹ می گیرند. برای هر مهارت به طور جداگانه امتیازی وجود دارد از ۴ امتیاز مختلفی که برای ۴ مهارت مختلف است، میانگین گرفته می شود تا امتیاز نهایی حاصل شود.
Overall band score
داوطلبان یک کارنامه دریافت می کنند که Band Score و امتیاز هر کدام از ۴ مهارتListening ، Reading ، Writing و Speaking را مشخص می کند. هر کدام از بخش های تست اثر یکسانی دارند. Band Score با میانگین گرفتن از ۴ امتیاز بخش های مختلف محاسبه می شود.
در سیستم امتیاز دهی IELTS حداکثر دقت امتیاز دهی ۰٫۵ است، به عنوان مثال: اگر میانگین امتیازات کسی با ۰٫۲۵ تمام شود آن را گرد می کنند و ۰٫۵ قرار می دهند و اگر در آخر امتیاز کسی ۰٫۷۵ داشته باشد، اولین عدد صحیح بعد از آن را برای او منظور می کنند.
Listening & Reading
بخش های Listening و Reading آزمون IELTS ،۴۰ تست داشته و هر تست ۱ نمره دارد. حداکثر نمره خامی که یک داوطلب می تواند به دست آورد ۴٫۰ است. امتیاز نهایی که بین ۱ تا ۹ است، براساس نمره خام به داوطلبان داده می شود.
با این وجود که موارد امتحانی IELTS پیش از آزمون کاملا بررسی می شوند، تفاوت های اجتناب ناپذیری در سطح دشواری نگارش های مختلف این آزمون وجود دارد. به منظور برابر سازی همه نگارش های آزمون، نمره نهایی به گونه ای محاسبه می شود که کلیه داوطلبانی که Band Score برابر می گیرند، سطح اطلاعات یکسانی داشته باشند.
Writing & Speaking
Writing
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : «Task Achievement ، Task Response ، وضوح، منبع کلامی و صحت گرامری» یک امتیازی در نظر می گیرند، هر کدام از این ۴ بخش ارزش یکسانی دارند. که نمره نهایی در بازه ۱ تا ۹ است.

Speaking
آزمون گیرندگان برای هریک از ۴ بخش : «روان صحبت کردن، منابع کلامی، صحت و درستی گرامری، تلفظ» امتیاز یکسانی را در نظر می گیرند، که نمره نهایی در بازه ۱ تا ۹ است.

آزمون بین المللی IELTS

آزمونی است که چهار توانایی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت‌کردن را مورد سنجش قرار می دهد. این آزمون دانش زبان انگلیسی شرکت‌کنندگان در امتحان را در ۹ سطح مختلف از نا‌ آشنای کامل به زبان انگلیسی با نمره یک (تا سطح آشنای کامل به زبان انگلیسی) با نمره ۹ طبقه‌ بندی می‌ کند.

 

امتحان آیلتس در دو نوع «آکادمیک» و «جنرال» برگزار می شود. نوع آکادمیک برای کسانی مناسب است که می خواهند در یک کشور انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.

نوع جنرال برای کسانی مناسب است که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مثل استرالیا، نیوزلند و یا کانادا مهاجرت کنند. این دو نوع فقط در بخش Reading و Writing با هم فرق می کنند . بخش Reading و Writing در نوع نوع آکادمیک تخصصی تر است تا در نوع جنرال.

دریافت مدرک ایلتس با موسسه دنیای زبان

دوره های آمادگی آزمون IELTS

سیستم آموزش موسسه دنیای زبان برگرفته از سیستم آموزشی BritishCouncil است. این سیستم در واقع یک سیستم آموزشی برگرفته از منابع مختلف آموزشی جهت آمادگی شرکت در آزمون ielts است.

در این سیستم آموزشی هر زبان آموز متناسب با نوع آزمون IELTS مد نظر خود (Academic یا General) دارای برنامه آموزشی اختصاصی خواهد بود . به این ترتیب که:

• زبان آموز در ابتدای دوره و از طریق یک آزمون استاندارد شبیه سازی شده (IELTS Mock Test) ارزیابی شده و تعیین سطح خواهد شد. به این ترتیب نقاط قوت و ضعف زبان آموز در چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) مشخص خواهد شد.
• سپس زیر نظر یک سوپروایزر مجرب قرار خواهد گرفت تا با تحلیل فاصله دانش فعلی هر زبان آموز با سطح مطلوب و ضمن در نظر گرفتن سایر عوامل مؤثر در فرایند آموزش، نسبت به طراحی برنامه آموزشی وی (Training Path) اقدام شود و به دنبال آن فرایند یادگیری زبان آموزان به موازات حضور در کلاس های آموزشی، به دقت مورد پایش قرار گیرد.
• زبان آموز به صورت هفتگی و بر اساس برنامه زمان بندی مشخص، از مشاوره حضوری سوپروایزر بهره مند خواهد شد.
• زبان آموز بر اساس برنامه ای مشخص در آزمون های استاندارد شدۀ متعددی که زیر نظر ممتحنین IELTS تدوین شده اند شرکت خواهد کرد، تا به طور مستمر سطح ارتقاء توانمندی های وی در چهار مهارت اصلی مورد سنجش قرار گیرد و در صورت نیاز برنامه وی مورد اصلاح قرار گرفته یا مواد آموزشی مکمل در اختیارش قرار گیرد.
بسته آموزشی شامل کتب و منابع آموزشی مورد نیاز هر فرد متناسب با برنامه آموزشی او در اختیارش قرار خواهد گرفت.

ازمون ایلتس

ثبت نام آزمون IELTS

ثبت نام ازمون ایلتس را می توانید از اموزشگاه های معتبر اموزش زبان توسط مشاوران مجرب انجام دهید، آموزن آیلتس و مدرک دریافتی آن چون بین المللی است و شما باید در سایت خود این موسسه ثبت نام کنید، باید هزینه امتحان را به صورت دلار پرداخت کنید، چون آزمون در ایران انجام نمی شود و کاملا به صورت بین المللی از شما امتحان خواهند گرفت.

شما فقط می توانید از طریق آموزشگاه های زبان مشاوره ها و دوره های تقویتی برای آزمون را طی کنید و خود را برای امتحان نهایی اماده کنید، شما می توانید از طریق موسسه دنیای زبان تمامی مراحل و مشاوره های دریافت مدرک آیلتس و آزمون آن را جویا باشید، با مشاوران ما در موسسه دنیای زبان در تماس باشید.

هزینه تدریس خصوصی آیتلس در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی آیتلس در موسسه دنیای زبان چقدر است؟

با توجه به خصوصی بودن کلاس ها باید در نظر داشته باشید که نسبت به دیگر کلاس ها هزینه کلاس های خصوصی موسسه دنیای زبان بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه های کلاس های خصوصی می توانید با کارشناسان موسسه دنیای زبان تماس گرقته و اطلاع کسب کنید.

نکته قابل توجهی که باعث متمایز کردن موسسه دنیای زبان نسبت به دیگر موسسه ها می شود، داشتن گزینه پرداخت شهریه به صورت اقساطی است که باعث برتر شدن موسسه دنیای زبان از دیگر مراکز یادگیری زبان شده است.

«شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد»

در آموزش مکالمه تضمینی، جهت کسب اعتماد شما عزیزان از روند آموزشی، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز تا 3 جلسه می تواند بنا بر نیاز، استاد خود را تغییر دهد. چنانچه رضایت زبان آموز تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف است تا کل مبلغ شهریه را مسترد کند.
پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل، محل کار و یا آموزشگاه یکسان است.

سایر خدمات تدریس خصوصی زبان

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدید ترین و به روز ترین متد های آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزش تدریس خصوصی زبان فرانسه و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاس های ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان است.

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فرا گیرید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

 1. آیا یادگیری آیتلس سخت است؟

انگلیسی یکی از شیرین ترین زبان های دنیاست که قوانین خاصی دارد. البته در یادگیری هر زبانی همیشه مشکلاتی وجود دارد، اما با کمی مطالعه و آموزش، به راحتی خواهید دید که یادگیری این زبان نیز بسیار آسان بوده است.

2. کلاس زبان آیتلس خصوصی بهتر است یا گروهی؟

شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی می توانید در کم ترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان است برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

3. بهترین منابع برای یادگیری زبان آیتلس کدام ها هستند؟

بهترین منابع و کتاب های برای یادگیری زبان فرانسه کتاب های

 • Official IELTS Practice Materials
 • (1 and 2) Vocabulary for IELTS
 • IELTS Elixir

است.