تدریس خصوصی ترکی استانبولی در میرداماد

همان طور که می دانید موسسه دنیای زبان یکی از موسسه های بسیار مشهور در تهران است که در حدود 23 سال سابقه تدریس انواع زبان های خارجی را دارا است. موسسه دنیای زبان یکی از موسسات تدریس زبان های خارجی است که شما می توانید یادگیری زبان ترکی استانبولی را در کمترین زمان ممکن به صورت عمومی و خصوصی در موسسه دنیای زبان را شروع کنید.

تدریس خصوصی ترکی استانبولی

تدریس خوصی زبان ترکی استانبولی در موسسه دنیای زبان به صورت فشرده با بهترین مدل تدریس وجود دارد، مدرسان کارکشته موسسه دنیای زبان ، دانش آموزان را با بهترین تدریس برای ازمونTOMER ,YOS ,ALES  ترکی استانبولی آماده می کنند.

شما می توانید با انتخاب تدریس خصوصی در موسسه دنیای زبان ، مدرسین تحصیل کرده و با سابقه آموزش بالا از کشور ترکیه و همچنین آمادگی برای آزمون های سفارت و آموزش زبان ترکیه در منزل و محل کار و نیز آموزشگاه آماده ارائه خدمات است. چرا که موسسه دنیای زبان تخصصی ترین و پر سابقه ترین مرکز آموزش خصوصی زبان ترکیه  و کلیه زبان های زنده دنیا را با بهترین اساتید دارا است.

یک نکته بسیار جالب در رابطه با موسسه دنیای زبان این است که  موسسه دنیای زبان ، یادگیری تخصصی زبان ترکیه  را با برنامه ریزی حرفه ای اساتید و و بهترین پشتیبانی  شما را در طول مسیر یادگیری زبان ترکی استانبولی همراهی می کنند. از این رو نگرانی در این باره نداشته باشید ، چرا که موسسه دنیای زبان تا زمان آموزش کامل زبان ترکی استانبولی شما را همراهی می کنند.

یادگیری زبان ترکی استانبولی در میرداماد

یادگیری زبان ترکی استانبولی از مبتدی تا پیشرفته جهت آمادگی آزمون های TOMER ,YOS ,ALES  و مهاجرت به افراد کمک می کند. دوره مکالمه فشرده زبان ترکی استانبولی با اولیت قرار دادن هدف شما از یادگیری زبان ترکی استانبولی و همچنین با در نظر گرفتن زمان های خالی شما تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را  در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل و محل کار و آموزشگاه بدون هیچ گونه ممانتی برای شما انجام می دهد.

شیوه تدریس خصوصی

همچنین بهتر است بدانید ، تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی توسط اساتید مجرب آقا و خانم انجام می شود. از آن جایی که هدف اصلی این موسسه رضایت کاربران است ، از مدرسان حرفه ای خانم برای تدریس خصوصی کسانی که استاد زن ترجیح می دهد و مدرس حرفه ای آقا برای کسانی که مدرس آقا را ترجیح می دهند را در تیم خود استفاده کرده است. تا راحتی شما را فراهم کند.

شما می توانید در میرداماد تهران و یا هر منطقه ای از تهران هستید از خدمات تدریس خصوصی دنیای زبان بهره مند شوید. فقط کافی است با پشتیبانی دنیای زبان که در پایان مطلب به شماره تماس این آموزشگاه پرداخت کرده ایم ، تماس حاصل نمایید.

نحوه تدریس زبان ترکی استانبولی در موسسه دنیای زبان

نحوه تدریس در موسسه دنیای به گونه ای است که دنیای زبان 4 مهارت اصلی زبان:  مکالمه، فن بیان، گوش دادن و صحبت کردن و ارتباطات به صورت حرفه ای در آموزشگاه دنیای زبان  آموزش داده می شود.
شاید برایتان جالب باشد بدانید موسسه دنیای زبان ، تنها موسسه در ایران است که تضمین می کند شما پس از گذراندن حدود 35 جلسه از کلاس های ترکی استانبولی بتوانید به صورت حرفه ای بخوانید ، بنویسید و صحبت کنید.

تدریس زبان ترکی استانبولی در موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان تنها موسسه ای است که با توجه به نیاز های کاربران تدریس را شروع می کند، تدریس در موسسه دنیای زبان می تواند به صورت آنلاین نیز برگزار شود.

نوع تدریس در موسسه دنیای زبان  به درخوسات دانشجو بستگی دارد. به گونه ای شما می توانید کلاس های حضوری و غیر حضوری یا انلاین را بدون هیچ گونه مشکلی انتخاب کنید.

مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

از جمله مزایای کلاس های خصوصی در موسسه دنیای زبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کلاس های خصوصی یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت تک نفره صورت می گیرد.
  • شما می توانید در کلاس های خصوصی اشکالات خود را به راحتی مطرح کنید و به صورت تخصصی پاسخ سوال خود را بیابید.
  • کم ترین زمان و بیشترین بازدهی
  • موسسه دنیای زبان به شما کمک می کند تا با برگزاری کلاس های خصوصی زبان ترکی استانبولی در اسرع وقت این زبان زیبا و جذاب را یاد بگیرید.
  • پرداخت هزینه ها به صورت اقساطی
  • هزینه معقول کلاس ها و….

ترکی استانبولی یکی از چند زیان بین المللی است که اکنون در کشورمان ایران به دلیل مهاجرت ، یادگیری این زبان خواهان زیادی دارد. سالانه گردشگران زیادی به کشور  ترکیه سفر می کنند. و همچنین  در سال های اخیر ایرانیان زیادی کشور ترکیه را برای مهاجرت انتخاب کرده اند ، از این رو یادگیری زبان ترکی استانبولی برای کسانی که مهاجرت را انتخاب کرده اند ضروری است.

آموزش خصوصی ترکی استانبولی

خدمات موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان با ارائه خدماتی به شما تضمین بهترین تدریس را ارائه می دهد:

  • پرداخت شهریه به صورت اقساطی و کامل

قابلیت تغییر استاد پس از سه جلسه گذراندن کلاس ( و چنانچه رضایت شما تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف به برگردانی هزینه پرداخت شده خواهد بود)

  • یادگیری زبان ترکی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل، محل کار و…
  • ارائه بهترین اساتید پروازی
  • مناسب ترین و کم ترین قیمت نسبت به سایر آموزشگاه ها

موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسات آموزش و یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان با بهترین و مجرب ترین اساتید است . که در زمینه های مختلف تجربه دارند. شما می توانید با تماس با پشتیبانی دنیای زبان مشاور در زمینه یادگیری زبان مورد علاقه خود دریافت کنید.

شما می توانید در موسسه دنیای زبان تمامی زبان های موجود در دنیا را در طی شش ماه الی یک سال به صورت حرفه ای فراگیرید.همچنین موسسه دنیای زبان با  امکان تدریس خصوصی به شما این امکان را داده است  تا اگر در محیط آموزشی احساس راحتی نمی کنید، بتوانید یادگیری را در مکان مورد علاقه خود با همه امکانات دیگر آموزش ببینید.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

( 021-88936878 / 021-88938547 / همراه : 09123839586 )

با تشکر مدیریت موسسه دنیای زبان