تدریس خصوصی ترکی استانبولی در نیاوران یا جماران

موسسه دنیای زبان یکی از موسسات معتبر در تهران می باشد که با ارائه بهترین امکانات تدریسی، به دانشجو بهترین و راحت ترین راه های تدریس را ارائه می دهد.  این موسسه حدود بیست و سه سال سابقه تدریس در تمامی زبان ها و زمینه ها دارد . یکی از رایج ترین زبان های خارجی ، یادگیری زبان استانبولی است. در این مطلب در نظر داریم ، شما را با شعبه نیاوران و جماران موسسه دنیای زبان در تهران آشنا کنیم.

آموزش ترکی استانبولی در نیاوران یا جماران

همان طور که می دانید موسسه دنیای زبان ، یکی از موسسات معتبر است که تدریس زبان های خارجی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد. موسسه دنیای زبان در کادر خود از بهترین و کارکشته ترین اساتید کمک گرفته است. اساتید مجرب دنیای زبان دانش آموزان را برای امتحان هایTOMER ,YOS ,ALES  اماده می کنند، تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند مدرک خود را بگیرند.

اکثر افرادی که به یادگیری زبان استانبولی می پردازند ، هدف مهاجرت دارند ، این مهارجرت بیشتر کاری و تحصیلی است . همان طور که می دانید یکی از لازمه های اصلی مهاجرت داشتن مدرک و تسلط به زبان کشور مقصد است. از این رو اگر قصد مهاجرت در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید ، موسسه دنیای زبان می تواند به شما بسیار کمک کند .

موسسه دنیای زبان تنها موسسه ای است که می تواند برای شما با ارائه کلاس های فشرده و تدریس مطالب مفید به شما در به دست آوردن مدرک زبان ترکی استانبولی کمک کند.

تدریس خصوصی ترکی استانبولی در موسسه دنیای زبان به گونه است که شما می توانید مدرس خود را بر اساس معیار های خود انتخاب کنید و همچنین شما می توانید با انتخاب آموزش زبان ترکیه در منزل از قابلیت تحصیل در مکان های دلخواه استفاده کنید، موسسه دنیای زبان از آن جایی که راحتی دانش آموز را به عنوان هدف خود قرار داده است ، از این رو تمامی امکانات راحتی دانشجو را برآورده ساخته است.

آموزش ترکی استانبولی در نیاوران یا جماران

 

یادگیری زبان ترکی استانبولی در نیاوران و جماران

همان طور که گفتیم آموزش زبان ترکی استانبولی در موسسه دنیای زبان توسط مجرب ترین اساتید در تمامی نقاط تهران موجود است. به طوری که شما خود با ارائه لوکیشن و تایم شروع کلاس از استاد درخوسات حضور در کلاس را داشته باشید . شما می توانید حتی در محله های جماران و میرداماد از خدمات تدریس دنیای زبان بهره مند شوید.

یادگیری در موسسه دنیای زبان شامل خدماتی است که شما نمی توانید در سایر آموزشگاه ها این خدمات را مشاهده کنید. تحصیل در موسسه دنیای زبان به گونه ای است که شما هزینه کلاس عمومی را پرداخت می کنید در حالی که این موسسه به شما کلاس خصوصی ارائه می دهد. این به دان معنا است که هزینه کلاس های خصوصی در موسسه دنیای زبان بسیار کمتر از سایر موسسات است.

همچنین شما با انتخاب موسسه دنیای زبان دیگر نیاز به نگرانی ندارید، چرا که این موسسه کلاس ها را بر اساس زمان های خالی شما برگزار می کنند. برای مثال اگر در یکی از روز های هفته برای شما مشکلی رخ دهد ، به سادگی می توانید زمان دیگری را برای ادامه جلسات در نظر بگیرید.

یک نکته جالب توجه در رابطه با موسسه دنیای زبان وجود دارد و آن این است که تدریس خصوصی توسط استاد در خواستی شما صورت می گیرد و برای راحتی شما از اساتید آقا و خانم مجرب در کادر خود استفاده کرده است تا راحتی هر چه بیشتر دانشجو را فراهم کند.

شما می توانید در جماران و یا نیاوران  تهران و یا هر منطقه ای از تهران هستید از خدمات تدریس خصوصی دنیای زبان بهره مند شوید. برای اطلاع از خدمات تدریس و آموزش موسسه دنیای زبان تنها کافی است با پشتیبانی دنیای زبان تماس حاصل نمایید.

یادگیری زبان ترکی استانبولی در نیاوران و جماران

مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در نیاوران و جماران

از جمله مزایای کلاس های خصوصی در موسسه دنیای زبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتخاب کلاس های خصوصی دنیای زبان به شما این انکان را می دهد به صورت انفرادی در کلاس ها شرکت کنید و از وجود سایر دانش آموختگان معذب نشوید.
  • شما می توانید در کلاس های خصوصی اشکالات خود را به راحتی مطرح کنید و به صورت تخصصی پاسخ سوال خود را بیابید.
  • انتخاب کلاس های خصوصی به گونه است که کم ترین زمان و بیشترین بازدهی را دارا است.
  • پرداخت هزینه ها در موسسه دنیای زبان به صورت اقساطی نیز صورت می گیرد.

ترکی استانبولی یکی از چند زیان بین المللی است که اکنون در کشورمان ایران به دلیل زیاد بودن خواهان مهاجرت به ترکیه ، یادگیری این زبان رواج یافته است . چرا که یادگیری این زبان خواهان زیادی دارد . یادگیری زبان ترکی استانبولی برای کسانی که مهاجرت را انتخاب کرده اند ضروری است.

خدمات موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان با ارائه خدماتی به شما تضمین بهترین تدریس را ارائه می دهد:

  • پرداخت شهریه به صورت اقساطی و کامل
  • قابلیت تغییر استاد پس از سه جلسه گذراندن کلاس ( و چنانچه رضایت شما تا 3 جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه موظف به برگردانی هزینه پرداخت شده خواهد بود)
  • یادگیری زبان ترکی در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل، محل کار و…
  • ارائه بهترین اساتید پروازی
  • مناسب ترین و کم ترین قیمت نسبت به سایر آموزشگاه ها

خدمات موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسات آموزش و یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان با بهترین و مجرب ترین اساتید است . که در زمینه های مختلف تجربه دارند. شما می توانید با تماس با پشتیبانی دنیای زبان مشاور در زمینه یادگیری زبان مورد علاقه خود دریافت کنید.

شما می توانید در موسسه دنیای زبان تمامی زبان های موجود در دنیا را در طی شش ماه الی یک سال به صورت حرفه ای فراگیرید.همچنین موسسه دنیای زبان با  امکان تدریس خصوصی به شما این امکان را داده است  تا اگر در محیط آموزشی احساس راحتی نمی کنید، بتوانید یادگیری را در مکان مورد علاقه خود با همه امکانات دیگر آموزش ببینید.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

( 021-88936878 / 021-88938547 / همراه : 09123839586 )

با تشکر مدیریت موسسه دنیای زبان