تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسوی

تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسوی

به اعتقاد بسیاری زبان فرانسوی یکی از زیبا ترین و پر کاربردی ترین زبان های دنیاست، هر ساله عده زیادی برای مهاجرت به فرانسه و یا کبک کانادا که یک کشوری به زبان فرانسه است به منظور ادامه تحصیل، شغل، زندگی، تفریح و… به یادگیری این زبان می پردازند و در کلاس های خصوصی و کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسوی شرکت کی می کنند.

مزایای تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسوی

همچنین بخوانید: تدریس خصوصی آنلاین زبان آلمانی

مزایای تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسوی

زبان فرانسوی که زمانی زبان بین المللی به شمار می رفت، حتی هم اکنون هم پر طرفدار است. فرانسه کشوری توریستی است حتی ایرانیان زیادی هم در روز های اخیر به فرانسه یا به کبک کانادا اقدام به مهاجرت می کنند که تمامی این ها نیاز به یاد گیری زبان فرانسوی دارند.

کلاس های خصوصی آنلاین زبان فرانسوی مزایایی برای خود دارد، از این مزایا می توان به این اشاره کرد که در کلاس های عمومی وقت استاد صرف چندین زبان آموز می شود، ولی در کلاس های خصوصی استاد تمامی وقت خود را صرف یک زبان آموز می کندو در نتیجه این کیفیت کلاس بالا رفته و زبان آموز از این کلاس ها بهره زیادی می برد.

حتی متاسفانه دیده شده است که برخی از استادان در کلاس های گروهی و عمومی وقت خود را صرف زبان آموزانی کرده است که سطح آن ها بیشتر از دیگر زبان آموز ها هستند و روان تر صحبت می کنند ولی در کلاس های خصوصی زبان آموز در چه سطحی هم باشد، استاد تمامی وقت خود را صرف فقط یک زبان آموز می کند.

همچنین برای حضور در کلاس ها شما نیاز به این دارید که شاید گاهی مسیر طولانی را برای رسیدن به کلاس بروید و وقتتان در این مسیر تلف کنید اما در کلاس های آنلاین شما در هر نقطه ای که هستید فقط نیاز به یک سیستم هوشمند مانند گوشی موبایل، لپتاب و… و به یک اینترنت نیاز دارید.

معایب کلاس های خصوصی آنلاین زبان فرانسوی

معایب کلاس های خصوصی آنلاین زبان فرانسوی

کلاس های خصوصی آنلاین معایبی علاوه بر مزایایی که دارد برای خود نیز دارد؛ به عنوان مثال در کلاس های عمومی و گروهی سوالی به ذهن یکی از دیگر زبان آموزان می آید که به ذهن شما نیامده است و یا اصلا در مورد آن موضوع چیزی نفهمیده اید و مشکلتان بر طرف می شود ولی در کلاس های خصوصی این امکان وجود ندارد.

یکی دیگر از معایب کلاس های آنلاین این است که شما برای شرکت در کلاس های آنلاین نیاز دارید که برای حضور در کلاس ها یک اینترنت و سیستم داشته باشید، اگر هیچ کدام از این ها را نداشته باشید نمی توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید، همچنین قطع و وصلی اینترنت یک مشکلی است که در تمامی جهان وجود دارد و یا اگر سرعت اینترنت شما پایین باشد صدا به صورت قطع و وصل برایتان خواهد آمد.

تاریخچه زبان فرانسوی

تاریخچه زبان فرانسوی

زبان فرانسوی یک زبان هندو اروپایی از شاخه رومی محسوب می شود. این زبان با زبان های اسپانیایی و ایتالیایی شباهت زیادی دارد چون هر سه از شاخه رومی هستند.

زبان فرانسه به علت تاثیرات فراوانی فرهنگی و علمی فرانسه و همینطور قدرت اقتصادی و سیاسی فرانسه در قرن 17 و 18 بر بسیاری از زبان های دیگر تاثیر گذاشت و تا مدت ها به عنوان زبان میانجی بین المللی شناخته می شد، حتی ریشه بعضی از کلمات انگلیسی به فرانسوی بر می گردد علاوه بر آن برخی از کلمات هستند هم در فارسی و هم در انگلیسی وجود دارد که در ریشه آن ها از زبان فرانسوی می آید مانند کلمه chic که هم در انگلیسی هم فرانسوی و هم در فارسی “شیک” تلفظ می شوند.

کلام آخر

حالا اقدام به یادگیری زبان فرانسوی کنید، اگر به مشکلاتی بر خوردید اساتید ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند فقط کافی است با شماره های درج شده تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از ویژگی های کلاس تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسه و یا اطلاع از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه می توانید با واحد مشاوره دنیای زبان تماس بگیرید.