تدریس خصوصی آنلاین زبان آلمانی

تدریس خصوصی آنلاین زبان آلمانی

امروزه خواستار حضور در کلاس های آنلاین آلمانی بیشتر و بیشتر می شود. مهاجرت، تحصیل در خارج از کشور، ارتقاء شغلی و…  از دلایل مهم برای شرکت زبان آموزان در زبان آلمانی به صورت آنلاین است.

در اکثر نقاط ایران و در آموزشگاه های متفاوت زبان ما به برگزاری کلاس های خصوصی زبان آلمانی به صورت آنلاین و حضوری توسط اساتید مجرب و در کلاس های مجهز می پردازیم، و این آموزشگاه ها ما را به آموختن زبان آلمانی تشویق می کنند.

کلاس های آنلاین زبان آلمانی در برنامه های واتساپ، اسکایپ و… بر گزار می شوند. در این موسسه ها کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی برای کنکور و کلاس خصوصی زبان کودکان برگزار می شود.

اگر شما نگران یاد گیری زبان آلمانی هستید اصلا نگران نباشید، چرا که ما اینجا هستیم تا مشکلات شما را حل کنیم و راه کار های متفاوتی برای یاد گیری آسان زبان آلمانی به شما ارائه دهیم.

مزیت کلاس های آنلاین خصوصی زبان آلمانی

یکی از مزایای کلاس های خصوصی این است که در راه رفتن به کلاس هایتان به ترافیک نخواهید ماند و در وقتتان صرفه جویی خواهید کرد، درس دادن خصوصی زبان آلمانی مزایایی دیگر را همچنین دارد. همیشه در کلاس های زبان، حتی در کلاس هایی که آموزشگاه ها سعی کرده اند تمامی زبان آموزان در یک سطح باشند، زبان آموزان در یک سطح نیستند.

زبان آموزانی که استعداد زیادی در یاد گیری زبان آلمانی یا هر زبان دیگر را دارند، پیشرفتشان بیشتر از پیشرفت زبان آموزانی خواهد بود که استعدادی در یاد گیری زبان ندارند.

زبان آموزان ضعیف، استفاده خاصی از کلاس نخواهند برد، زبان آلمانی زبان سختی است ولی در کلاس های آنلاین زبان آلمانی این سختی از زبان گرفته شده است و حتی زبان آموز های ضعیف هم استفاده مفیدی از کلاس خواهند داشت.

کلاس های خصوصی زبان، سطح زبان شما را با تست های متنوع محاسبه کرده و تدریس خصوصی زبان را گام به گام بر اساس کف زبان شما پیش می برد.

مزیت کلاس های آنلاین خصوصی زبان آلمانی

معایب کلاس های آنلاین خصوصی زبان آلمانی

معایب کلاس های گروهی، یکسان بودن آموزش ها برای همه بدون توجه به کار، رشته تحصیلی و نیاز آن ها می باشد.

به طور مثال دانشجویی که قصد رفتن به یک کشور خارجی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس یا استرالیا و حتی قصد ادامه تحصیل در یک کشور غیر آلمانی زبان مانند اسپانیایی یا فرانسه را دارد باید آموزش های نامربوط به رشته و هدف خود را در کلاس مانند دیگران یاد بگیرد و یا اینکه یک تاجر که قصد سفر تجاری و تجارت با دیگر کشورها مانند چین، دوبی، ترکیه یا اروپا را دارد باید اسم لباس ها و مواد غذایی را در کلاس یاد بگیرد که اصلا به آن نیازی نخواهد داشت.

هر رشته ای باید زبان تخصصی خود را بخواند و در کلاس های عمومی این امکان وجود ندارد. اما در کلاس خصوصی زبان این مشکل مرتفع شده است و کلاس زبان کاملا بر اساس هدف و نیازهای شما بازنگری می شود.

خوب این را می دانیم که قطع و وصل اینترنت یک مشکلی است که در هر نقطه از جهان وجود دارد پس قطعا یک مشکل بزرگ در کلاس های آنلاین قطع و وصل اینترنت خواهد بود که با پیشرفت تکنولوژی ها رفته رفته این مشکل برطرف می شود.

معایب کلاس های آنلاین خصوصی زبان آلمانی

قیمت کلاس های خصوصی یادگیری زبان آلمانی

موسسه دنیای زبان تنها موسسه ای در ایران است که قیمت کلاس های خصوصی با کلاس های عمومی تقریبا یکی است و چندان تفاوتی ندارند. از این رو شا می توانید به راحتی با قیمت بسیار مناسب به یادگیری زبان مورد نظر خود در خانه ، محل کار و… بپردازید. همچنین بهتر است بدانید موسسه دنیای زبان از پرداخت هزینه به صورت جلسه ای ، اقساطی برخوردار است . از این رو با خیال راحت می توانید به سادگی در کلاس های یادگیری زبان آلمانی شرکت کنید.همچنین شما می توانید به صورت آنلاین و حتی آفلاین با استفاده از سی دی های آموزشی دنیای زبان به یادگیری زبان آلمانی بپردازید.

حتی در خانه یا محل کار، می توانید با قیمتی مناسب و باورنکردنی در این دوره ها شرکت کنید و حتی می توانید کلاس های خود را به صورت آنلاین یا آفلاین ادامه دهید.

همچنین بهتر است بدانید زبان آلمانی نیز مانند سایر زبان ها دارای آزمون ها و مدارک مختص خود است، از جمله آزمون های زبا آلمانی می تواند به موارد زیر اشاره کرد. آزمون زبان آلمانی به شرح زیر است:

  • DELE
  • CELU
  • SIELE

امروزه یادگیری زبان های مختلف به عنوان هوبی یا همان محبوب ترین تفریحات در میان جوانان و نوجوانان است. به عنوان مثال انگلیسی / آلمانی فرانسوی / زبان های بین المللی هستند که یادگیری این زبا ها به شما این امکان راا می دهد با اکثر افراد موجود در دنیا ارتباط برقرار کنید.

یادگیری زبان های مختلف در زندگی روزمره شما کاربرد های زیادی دارد، به عنوان مثال از خودرویی که سوار می شوید تا وسایلی که استفاده می کنید. زبان راهنمای انگلیسی دارند. و یا اگر مارک کشور های آلمان ، اسپانیا و … باشد شما نیازمند یادگیری زبان مختص آن هستید تا به راحتی بتوانید از وسیله مورد نظر استفاده کاربردی انجام دهید.

مطالب مرتبط

آموزش خصوصی زبان آلمانی در نیاوران یا جماران

تدریس خصوصی آنلاین زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی در کرج

 موسسه دنیای زبان

موسسه دنیای زبان یکی از موسسات آموزش و یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان با بهترین و مجرب ترین اساتید است . که در زمینه های مختلف تجربه دارند. شما می توانید با تماس با پشتیبانی دنیای زبان مشاور در زمینه یادگیری زبان مورد علاقه خود دریافت کنید.

شما می توانید در موسسه دنیای زبان تمامی زبان های موجود در دنیا را در طی شش ماه الی یک سال به صورت حرفه ای فراگیرید.همچنین موسسه دنیای زبان با  امکان تدریس خصوصی به شما این امکان را داده است  تا اگر در محیط آموزشی احساس راحتی نمی کنید، بتوانید یادگیری را در مکان مورد علاقه خود با همه امکانات دیگر آموزش ببینید.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید، و حتی می توانید برای مشاوره درباره نحوه تدریس و . . . با پشتیبانی ما در ارتباط باشید .

( 021-88936878 / 021-88938547 / همراه : 09123839586 )

با تشکر مدیریت موسسه دنیای زبان

تا اینجا فهمیدیم که مزیت کلاس خصوصی زبان آلمانی نسبت به کلاس عمومی آن بیشتر است اگر قصد مهاجرت دارید یا می خواهید زودتر به نتیجه برسید با ما در دنیای زبان باشید، حالا شروع و اقدام به یاد گیری زبان آلمانی کنید، اساتید ما آماده پاسخ گویی به سوالات ما هستند کافیست با شماره های درج شده تماس بگیرید.