تدریس خصوصی آنلاین زبان روسی

تدریس خصوصی آنلاین زبان روسی

به اعتقاد بسیاری زبان روسی یکی از زیبا ترین و پر کاربردی ترین زبان های دنیاست، هر ساله عده زیادی برای مهاجرت به روسیه که یک کشوری به زبان روس است به منظور ادامه تحصیل، شغل، زندگی، تفریح و… به یادگیری این زبان می پردازند و در کلاس های خصوصی آنلاین و کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان روسیه ای شرکت کی می کنند.

مزایای تدریس خصوصی آنلاین زبان روسیه ای

مزایای تدریس خصوصی آنلاین زبان روسیه ای

زبان روسیه ای که زبان بین المللی به شمار می رود، حتی هم اکنون هم پر طرفدار است. روسیه کشوری توریستی است حتی ایرانیان زیادی هم در روز های اخیر به روسیه اقدام به مهاجرت می کنند که تمامی این ها نیاز به یاد گیری زبان روسیه ای دارند.

کلاس های خصوصی آنلاین زبان روسیه ای مزایایی برای خود دارد، از این مزایا می توان به این اشاره کرد که در کلاس های عمومی وقت استاد صرف چندین زبان آموز می شود، ولی در کلاس های خصوصی استاد تمامی وقت خود را صرف یک زبان آموز می کند و در نتیجه این کیفیت کلاس بالا رفته و زبان آموز از این کلاس ها بهره زیادی می برد.

حتی متاسفانه دیده شده است که برخی از استادان در کلاس های گروهی و عمومی وقت خود را صرف زبان آموزانی کرده است که سطح آن ها بیشتر از دیگر زبان آموز ها هستند و روان تر صحبت می کنند ولی در کلاس های خصوصی زبان آموز در چه سطحی هم باشد، استاد تمامی وقت خود را صرف فقط یک زبان آموز می کند.

همچنین برای حضور در کلاس ها شما نیاز به این دارید که شاید گاهی مسیر طولانی را برای رسیدن به کلاس بروید و وقتتان در این مسیر تلف کنید اما در کلاس های آنلاین شما در هر نقطه ای که هستید فقط نیاز به یک سیستم هوشمند مانند گوشی موبایل، لپتاب و… و به یک اینترنت نیاز دارید.

معایب کلاس های اینترنتی

معایب کلاس های اینترنتی

از معایب کلاس های آنلاین به این می توان اشاره کرد که در بعضی از زبان آموز ها در کلاس های آنلاین توانایی یادگیری آن ها پایین می رود یعنی در کلاس های حضوری بهتر و راحت تر مطلب را در می کنند.

از دیگر معایب کلاس های آنلاین و اینترنتی این است که در تمامی نقاط جهان مشکل اینترنت وجود دارد یعنی در برخی از کشور ها سرعت اینترنت پایین است، در تمامی کشور ها مشکل قطع و وصل اینترنت وجود دارد.

تاریخچه زبان روسی

تاریخچه زبان روسی

زبان روسی از شاخه اسلاوی زبان‌های هندواروپایی است. زبان‌های اسلاوی بیشتر از دیگر زبان‌های هندواروپایی، به زبان‌های بالتیک نزدیک هستند. زبان نیااسلاوی در تاریخ طولانی خود، به‌ویژه در سده‌های ۴ تا ۶ میلادی دچار دگرگونی زیادی شد. از سدهٔ ششم بود که زبان‌های جداگانه اسلاوی آغاز به پدیدار شدن کردند.

تاریخ زبان روسی به سه دوره تقسیم می‌شود:

  • دوره کی‌یف و تجزیه فئودالی
  • دوره مسکو (قرن پانزدهم تا هفدهم)
  • زبان معیار ملی

بر اساس میتندات تاریخی، تقریباً در سال ۱۰۰۰ میلادی، گروه قومی غالب در بسیاری از کشورهای روسیه، اوکراین و بلاروس از شاخه شرقی اسلاوها بودند که به گروهی از گویش‌ های نزدیک به هم گفتگو می‌ کردند.

با اتحاد سیاسی این منطقه در حدود سال ۸۸۰ به عنوان روس کیف، اسلاوی شرقی باستان به عنوان زبان ادبی و تجاری آن پذیرفته شد. این وضعیت با پذیرش مسیحیت در سال ۹۸۸ و معرفی اسلاوی کلیسایی باستان از شاخه جنوبی اسلاوی به عنوان زبان مذهبی و رسمی کشور دنبال شد.

در این زمان گرته‌ برداری‌ها و وام‌ واژگان بسیاری از یونانی بیزانسی وارد اسلاوی شرقی و گویش‌های گفتاری آن شد که به نوبه خود اسلاوی کلیسایی باستان را نیز تحت تأثیر قرار داد.

تمایز گویشی پس از فروپاشی روس کیف در حدود ۱۱۰۰ شتاب گرفت. در سرزمین‌های بلاروس و اوکراین امروزی زبان روتنی و در روسیه امروزی روسی میانه پدیدار شدند.

این گویش‌ها از قرن سیزدهم، به دنبال تقسیم سرزمین‌های اسلاوی شرقی میان دوک‌نشین بزرگ لیتوانی و لهستان در غرب و جمهوری‌های فئودالی مستقل نووگورود و پسکوف و تعداد زیادی دوک‌نشین کوچک در شرق متمایز شدند.

زبان رسمی در مسکو و نووگورود و سپس در دوک‌نشین بزرگ مسکو، اسلاوی کلیسایی بود که از اسلاوی کلیسایی باستان تکامل یافته بود و برای سده‌ها تا زمان پتر یکم زبان ادبی باقی ماند.

روسی تا اواخر قرن هفدهم تحت تأثیر شدید اسلاوی کلیسایی توسعه یافت پس از آن نفوذ وارنه شد و روسی اسلاوی کلیسایی را تحت تأثیر قرار می‌داد.

کلام آخر

ما در این مقاله از دنیای زبان به تدریس خصوصی زبان روسی به صورت آنلاین پرداختیم. حالا اقدام به یادگیری زبان روسی کنید، رفته رفته و با آموزش دیدن، این زبان برایتان شیرین به نظر خواهد آمد.

اگر هم به مشکلی بر خوردید نگران نباشید، چرا که اساتید ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند، کافیست با شماره های درج شده تماس بگیرید.